Yaşam

İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Seray Sever’den şaşırtan açıklamalar!

2018 yılında Eray Sünbül ile nikâh masasına oturan ve ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan sunucu Seray Sever, hamilelik süreci hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

2018 yılında Eray Sünbül ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever, ikiz kızları Sofia ve Alya‘yı kucağına almak için gün sayıyor. Önümüzdeki hafta bebeklerine kavuşmaya hazırlanan Sever, hamilelik süreci hakkında merak edilen detayları ilk kez anlattı. 

Seray Sever

“TUHAF BİR ÇARESİZLİK”

Daha önce 8 kez tüp bebek tedavisiyle anne olmayı deneyen ünlü oyuncu “Beslenme mi, farklı bir şey mi bilmiyorum, birçok kadın hamile kalamıyor. Böyle bir süreçte herkese sarılıyorsunuz, biri bir şey diyor onun peşine düşüyorsunuz, tuhaf bir çaresizlik. Ve deli gibi paralar harcanıyor. Vücudunuz da zarar görüyor. Bu nedenle röportaj veriyorum, kadınlar benim tecrübemden ders çıkarsın diye… İnsanların umutları kırılmasın, doğru yoldan gitmeleri ve sakin olmaları gerekiyor. Bedenleri sağlamlaştırmak gerekiyor önce. Ben de kendi yolumu böyle buldum.” şeklinde konuştu.

Seray Sever ikiz bebeklerini kucağına almak için gün sayıyor

Bebekleri doğduktan sonra bakımlarının her anını kendisinin üstlenmek isteyen Sever “Kimseye bırakmadan ben bakmak istiyorum. Çocukların her aşamasında olmak istiyorum. Dibine kadar yaşamak istiyorum. Şu anda aramız iyi bebeklerimle, benimle kalkıyorlar hareketleniyorlar, benimle uyuyorlar. Canım sıkılıyor güldürüyorlar.” dedi.

Seray Sever

“BABAM EN DÜŞKÜN OLDUĞUM İNSAN”

Geçtiğimiz haftalarda babası Tamer Sever’in kaybıyla zor günler yaşayan ünlü oyuncu “Babam en düşkün olduğum insan. Bu konuya girersem duramam. Bebekler çok güç veriyor. Evcilik oynuyorum sanki, babam yaşıyor gibi yaşıyorum. Bir buçuk ay daha dursa, bebekleri kucağına alacaktı. Babam burada gibi hissediyorum. Babam yoğun bakıma yattığında ilk tekmelerini attılar. Hastaneden çıktı diye İstanbul’a geldim, entübe edildi. Takdir-i ilahi. Bebekler babamın 40 ile 52’si arası geliyor. Babamın enerjisini bebeklerde göreceğimi sanıyorum.” diye sözlerini sürdürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir