Yaşam

Elif ve Kenan’ın arası düzelecek mi? Gönül Dağı 61. bölüm yeni fragmanı

Taner, babasının yaşama ihtimalini düşünürken bir yandan da icatlarını geliştirmeyi hedefler. Yurt dışında siparişler alan Taner, Veysel ve Ramazan, bu işle kendilerini düzeltmeye çalışır. Öte yandan Kenan babası Muammer’i duyan Elif’i ikna etmeye çalışır. Ciritçi Abdullah bu kez kendisi dağlara çıkar. Kahveci Rıfat ise hayatını düzene koymak için bir adım atar. Gönül Dağı 61. bölüm fragmanı

Doktor Kenan, Elif’e olan aşkını itiraf ediyor. Gedelli’de yeni, bir aşk hikayesi başlarken bu kez Muammer’in zengin aile krizi araya giriyor. Tüm bunları duyan Elif’i ikna etmeye çalışan Kenan, annesinden yardım ister. Öte yandan Taner, babasının yaşadığına dair umutları artar. Ciritçi Abdullah ise yol bu kez yalnız çıkar. 

GÖNÜL DAĞI 61. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir