Yaşam

Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ’u paylaşmıştı! Emre Altuğ’dan çarpıcı itiraf

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Çağla Şıkel, 2015 yılında boşandığı şarkıcı Emre Altuğ’un doğum gününde paylaşımda bulundu. Boşandıktan sonrada çocukları için sık sık bir araya gelen ikilinin paylaşımı hayranları tarafından beğenildi. Bunun üzerine Altuğ’dan şaşırtan bir itiraf geldi.

Çağla Şıkel’in paylaşımı sonrası sosyal medyada gündem olan ikiliden Emre Altuğ çarpıcı bir itirafa imza attı. Hürriyet Pazar ekinden Hakan Gence röportaj veren Altuğ, Şıkel’in hayatının sonuna kadar yanında olacağını söyledi. Çocukları için aynı sokakta oturduklarını söyleyen Altuğ, her fırsatta akşam yemeğini beraber yediklerini açıkladı.

İŞTE ALTUĞ’UN ÇAĞLA ŞIKEL AÇIKLAMASI;

“Hafta içi annelerindeler, hafta sonu bendeler. Zaten aynı sokakta oturuyoruz, yan yana evlerimiz. Ben onunla ömrümün sonuna kadar görüşmek üzere ayrıldım. Çünkü çocuklarımız var. O da, ben de çocukları hep en ön planda tuttuk; egomuzdan, mesleğimizden…”

ÇAĞLA ŞIKEL’DEN EMRE ALTUĞ PAYLAŞIMI!

2008 yılında nikah masasına oturan Çağla Şıkel ve Emre Altuğ ikilisi 7 yıl evli kaldı. Bu evlilikten kucaklarına Kuzey ve Uzay adında iki erkek çocuğu aldı. Ancak çift 2015 yılında anlaşmalı olarak boşandı.

emre altuğ çağla şıkel

Boşandıkları günden itibaren çocukları için bağlarını koparmayan ikili her röportajlarında birbirlerine olan saygı ve sevgilerini dile getirdi. Çocukları için beraber tatile giden ikili aynı zamanda bütün özel günleri de birlikte kutladı.

emre altuğ ve çağla şıkelin çocukları

Boşanmalarına rağmen kötü hiç bir yorum ve habere malzeme olmayan ikilinin son hareketi de beğenildi.

çağla şıkel paylaşım

14 Nisan 1970 yılında doğan Emre Altuğ’un doğum gününü kişisel sosyal medya hesabından kutlayan Çağla Şıkel, paylaşıma “İyi ki doğdun babamız” notunu yazdı. Emre Altuğ’da bu paylaşımı kendi hesabında paylaştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir