Yaşam

Aslıhan Karalar ‘Aynasız Haluk’ galası için hazırlandı

Oyuncu Aslıhan Karalar, önceki gün Nişantaşı meydanında görüntülendi. Şıklığıyla dikkatleri üstüne çeken güzel oyuncu, muhabirlerin yönelttiği soruları yanıtladı. Ünlü oyuncu “Aynasız Haluk” galası için kıyafet baktığını belirtti.

2017 Best Model of The World 1.’si Aslıhan Karalar, güzelliğinin yanında oyunculuğuyla da ismini zihinlere kazımayı başarmıştı. Şimdilerde “Kuruluş Osman” dizisinde Burçin karakterine can veren Karalar, yeni projelerle de gündemde yerini koruyor.

aslıhan karalar

Oyuncu Aslıhan Karalar, Tolgahan Sayışman‘ın kurduğu yapım şirketi ile “Aynasız Haluk” adlı komedi filminde ekranlarda olacak.

aslıhan karalar

Nişantaşı meydanında kameralara yakalanan güzel oyuncu Aslıhan Karalar, 27 Nisan için galası düzenlenen “Aynasız Haluk” filmi için kıyafet baktığını belirtti. Başarılı oyuncu Karalar, heyecanını muhabirlerle paylaştı.

aslıhan karalar

“KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM!”

Karalar, “27 Nisan’da konuk oyuncu olarak rol aldığım ‘Aynasız Haluk’ filminin galası için kıyafet baktım. Çok güzel bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar gibi usta oyuncularla birlikte oynadığım için de kendimi şanslı hissediyorum” şeklinde açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir