Yaşam

Kibariye’nin kızı da kuaförden para ödemeden kaçmıştı! Babası borcu ödedi

Şarkıcı Kibariye’nin kızı da annesi gibi kuaförden para ödemeyerek çıkınca yeni bir skandala karışmıştı. Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık kuaför salonuna giderek, yanlış anlaşılma olduğunu söyleyip kızının borcunu ödedi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Şarkıcı Kibariye geçtiğimiz yıl Kadıköy’de bir kuaföre gidip saçlarına kaynak yaptırmıştı. İddiaya göre Kibariye, 3 saat süren işlem sonrası aldığı hizmetin bedeli olan 4 bin 200 lira tutarındaki borcunu ödemeden dükkandan ayrıldı. 

Kibariye

Ödeme alamayan iş yeri sahipleri ise Kibariye’nin danışmanı ile iletişime geçerek ödeme yapılmasını talep edince araya Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık girdi. Küçükbalçık ise bu tutarı ödemeyecekleri belirterek telefonu kapattı ve işletme sahiplerinin numarasını engelledi. Hayatının şokunu yaşayan işletme sahibi ise “Dükkanımıza dünya starı geldi diye düşünmüştük” diyerek yaşanılanlara tepki göstermişti. 

ŞİMDİ DE KIZI PARA ÖDEMEDEN KAÇTI!

Şarkıcı Kibariye’nin kızının adı da annesi gibi bir skandalı karıştı. İddiaya göre Kibariye’nin kızı, Birgül Küçükbalçık, annesi gibi saçını boyattığı kuaföre ücret ödemeden kaçtı.

İŞ YERİ SAHİBİ ŞİKAYETÇİ OLACAKLARINI SÖYLEDİ

İşyeri sahibi Fuat Tanış, ise yaşanan durumda mağdur olduklarını belirterek yaptığı açıklamada

OLAY ANINDAN GÖRÜNTÜ

“Bütün arkadaşlarımız en güzel hizmeti verdiler. Böyle bir durumun olmasından dolayı biz de çok üzüldük. Yakıştıramadık şikayetçi olacağız” demişti.

KIZININ 2 BİN 500 TL’LİK ÜCRETİNİ ÖDEDİ

Kibariye

Kibariye’nin kızı Birgül Küçükbalçık’ın ücret ödemeden kuaförden kaçtığı iddiası üzerine çıkan haberleri sonrasında baba Ali Küçükbalçık işyeri sahibi ile iletişime geçti. Burada bir yanlış anlaşılma olduğunu, ödemeyi yapmak istediklerini söyledi.

KAÇTIĞI ANA AİT GÖRÜNTÜLER

Öğleden sonra kuaföre giden Ali Küçükbalçık kızının 2 bin 500 liralık ücretini ödedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir