Yaşam

Kardeşlerim dizisinin Tolga’sı Berk Ali Çatal’dan şaşırtan itiraf!

Kardeşlerim dizisinde Tolga karakterini canlandıran Berk Ali Çatal, verdiği bir röportajda şaşırtan açıklamalarda bulundu. Diziye sonradan dahil olan başarılı oyuncu Çatal, bu ilgiyi hiç beklemediğini belirtti.

Son dönemin parlayan genç yıldızlarından olan Berk Ali Çatal, Kardeşlerim dizisi ile kendini göstermeyi başardı. Verdiği röportajlarda sosyal medya hesaplarındaki takipçi artışından ve gelen yorumlardan bahseden Çatal, ilk başladığında ailesinin de desteğinin çok olduğunu belirtti.

berk ali çatal

Aldığı eğitimlerinden bahsederken oyunculuk kararına 15 – 16 yaşlarında karar verdiğini ve ondan önce aldığı tiyatro rollerinin bu kararında çok etkili olduğunu belirtti.

berk ali çatal

“BEN OYUNCU OLACAĞIM”

Lisenin başlarında sınıfta kaldığını ve derslerinin çok kötü olduğunun altını çizen Berk Ali Çatal, ailesine gidip “Ben oyuncu olacağım” dedim, bunun için neler gerekli onu araştırmaya başladım. Aileme anlattım yapacaklarımı.” şeklinde açıkladığını söyledi. 

Ailesine açıklamasıyla desteklerinin hiçbir zaman eksik olmadığını daima yanında hissettiğini, kendini tanımaya başlarken bu işte en çok yardımcı olan kişilerin ailesi olduğunu açıkladı.

berk ali çatal

KÜFÜR DE GELİYOR ÖVGÜ DE

Kardeşlerim dizisinden önce çok rol aldığını ama Tolga karakterinin çok beğenildiğini vurgulayan Berk Ali Çatal, “İtiraf etmeliyim çok şaşırdım. Bu ilgiyi hiç beklemiyordum. Kardeşlerim kitlesini alabilirim diyordum ama kötü çocuk adı altında giriyoruz, nefret edilme ihtimali var haliyle beklemiyorsun. Sağ olsunlar Tolga’yı seven de oldu, Berk’i tanımak isteyen bir kitle de oluştu. Onların yaptığı her şeyi görüyorum. Sosyal medyada küfredeni de var öveni de, akrostiş yazanı da.” olarak belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir