Yaşam

Hamdi Alkan’ın Selen Görgüzel’e verdiği lüks otomobil olay olmuştu! ‘O arabayı sattım’

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ile 9 yıllık evliliğini geçtiğimiz haftalarda noktalayan oyuncu Selen Görgüzel, boşanırken eşinin verdiği çok konuşulan arabayı sattığını açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda 9 yıllık hayat arkadaşı Hamdi Alkan’la evliliklerini sonlandıran oyuncu Selen Görgüzel, Etiler’de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayak üstü sohbet eden ünlü oyuncu “Bekarlığa alıştınız mı?” sorusuna “9 yıllık evlilik geride kaldı, kolay değil. Hâlâ idrak edemedim. Bekarım gibi gelmiyor bana. Ama olması gereken oldu. Hayatın akışında olabilecek şeyler bunlar. Yaşandı ve bitti. İyisiyle kötüsüyle 9 yıl geride kaldı. Bitmiş olan bir şeyin arkasından konuşulmaz.” şeklinde yanıt verdi.

Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan

Tek celsede evliliklerini noktalayan ikiliden Alkan’ın eski eşine New York’ta ev bir de lüks otomobil bıraktığı iddia edilmişti. Daha sonra söz konusu lüks otomobilin 2005 model bir Peugeot 206 olduğu ortaya çıktı. Görgüzel’e sosyal medyada günlerce konuşulan araba hatırlatıldığında “Sattım, o defter de kapandı” ifadelerini kullandı.

2005 model bir Peugeot 206

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

2014 yılında dünya evine giren yönetmen Hamdi Alkan ile oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, 8 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdiler. Evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddialarıyla gündemden düşmeyen çift, Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel

Boşanma protokolü gereği Hamdi Alkan’ın Selen Görgüzel’e New York’ta bir ev ile lüks otomobil verdiği iddia edilirken söz konusu otomobilin modeli görenleri şaşkına çevirdi. Bahsi geçen lüks otomobilin 90 bin TL değerindeki 2005 model bir Peugeot 206 olduğu ortaya çıktı.

2005 model Peugeot 206

“DOKUZ YIL BİRLİKTE AĞLAYIP GÜLDÜK!”

Birbirlerinden hiçbir şey talep etmediklerini öğrenilen çiftin ayrılığının ardından Selen Görgüzel sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu. “Dokuz yıl beraber ağlayıp beraber güldük.” diyen Görgüzel paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik. Hastalıkta ve sağlıkta da hep beraberdik. Bugün karı koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Kızıma ve bana kattığın tüm güzellikler için teşekkür ederim Hamdi Alkan. Başarı ve mutluluk daima seninle olsun”

Selen Görgüzel ınstagram hesabından paylaşım yaptı

KONUŞMA YASAĞI KOYDURDU!

Hamdi Alkan’ın açtığı davada şaşırtan detaylar ortaya çıktı. Şiddetli geçimsizlik ve fikir ayrılıkları sebebiyle ayrılan ikilinin konuşma yasağı koydurduğu öğrenildi. Buna göre taraflardan biri sessizliğini bozarsa 2.5 milyon TL tazminat ödeme yapacak. Ayrıca iddialara göre Alkan eşi eski için Etiler’de ev kiraladı ve 1 yıllık kirasını da peşin ödedi.

Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan

AYRILIK HABERLERİNE ŞAŞIRTAN YANIT!

Son dönemlerde boşanma haberleriyle gündemden düşmeyen ünlü yönetmen Hamdi Alkan, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekana girerken görüntülendi. 2014 yılında nikah masasına oturduğu oyuncu Selen Görgüzel ile ayrılık haberlerine yorum yapmayan Alkan, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı. 

Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel

“Konuşmayacağım” diyen ünlü yönetmen basın mensuplarına görüntü vermemek için mekanın arka kapısından çıkarak evinin yolunu tuttu.

Hamdi Alkan

HAMDİ ALKAN VE SELEN GÖRGÜZEL BOŞANMA KARARI ALDI!

Uzun süredir annesinin yoğun bakımda olması sebebiyle zor günler geçiren yönetmen Hamdi Alkan‘ın evliliğinde de krizler yaşadığı ileri sürüldü. 2014 yılında oyuncu Selen Görgüzel ile dünya evine giren Hamdi Alkan’ın eşiyle boşanma kararı aldığı öğrenildi.

Selen Görgüzel

Zaman zaman boşanma haberleriyle gündeme gelen ünlü çiftin bu defa kesin olarak evliliklerini bitirecekleri konuşuluyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Selen Görgüzel “Şu anda bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde açıklama yapacağız.” şeklinde konuştu.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel

Anlaşmalı olarak boşanacakları iddia edilen ikiliden Selen Görgüzel’in eşiyle Zekeriyaköy’de yaşadığı evden ayrıldığı da söylenenler arasında. Buna göre Görgüzel Etiler’de kendisine ev tuttu.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel boşanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir