Yaşam

Esra Erol’da ortalık birbirine girdi! 60 gündür aranan Hülya Akgül Nebahat Hanım’a saldırdı

Geçtiğimiz haftalarda Esra Erol’da programına katılan Melek Akgül, kızı Hülya Akgül’den haber alamadığını ve hayatından şüphe ettiğini söyleyerek yardım istemişti. 60 gündür kayıp olan Hülya Hanım bulunmasının ardından stüdyoya gelerek kaybolmasında payı olduğunu söylediği Nebahat Hanım’a saldırdı.

ATV ekranlarının fenomen programı Esra Erol’da her hafta birbirinden farklı konu ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkıyor. İlginç anlara ev sahipliği yapan programda geçtiğimiz gün yer yerinden oynadı.

Esra Erolda

Oğlu Muhammet İsmail Akgül ile birlikte Esra Erol’a konuk olan anne Melek Akgül, kızı Hülya Akgül’e bir türlü ulaşamadıklarını söyleyerek önceki günlerde Esra Erol’dan yardım istemişti. Herkesin öldüğünden şüphelendiği Hülya yoğun çalışmalar sonucu bulundu.

Esra Erol Hülya Akgül

Bursa Küçükbalıklı ilçesinde çadırda yaşadığı ve dilencilik yaptığı ortaya çıkan Hülya Akgül, canlı yayında annesi ve kardeşine kavuştu. Gözyaşlarının sel olduğu o anlarda Hülya yaşadıklarını bir bir anlattı. Kaybolmasında Nebahat Hanım‘ın payı olduğunu söyleyen Hülya sinirlerine hakim olamayarak Nebahat Hanım’ın üzerine saldırdı. Set ekibinin müdahalesiyle uzaklaştırılan Hülya, bu sefer de bulduğu su şişesini fırlatarak öfkesini dile getirdi.

Esra Erolda kayıp Hülya Akgül olayı

Hem ekran başındaki izleyenleri hem de stüdyodakileri şoke eden olay, sosyal medyada gündem oldu. 

Esra Erolda Hülya Hanım Nebahat Hanıma saldırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir