Yaşam

Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan “Hünkarım” paylaşımı!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iftar sofrasını sanat camiasıyla paylaştı. Davetliler arasında bulunan usta oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu da vardı.

2017-2021 yılları arasında TRT1 ekranlarında yayınlanan ve çok ses getiren ‘Payitaht Abdulhamid’ dizisinde Tahsin Paşa karakterine hayat veren oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, şimdiler TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Derviş Baba rolünü canlandırıyor. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra kitaplarıyla gönüllerde taht kuran Yenişahirlioğlu, ‘Hünkarım, ‘Antikacı’, ‘Kanaviçe’, ‘Aşk Cephesi’, ‘Son Hasat’ gibi birçok başarılı eserlerini okuyucuyla buluşturdu.

Bahadır Yenişehirlioğlu

“HÜNKARIM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın sanat camiasına verdiği iftar davetine icabet edenler arasında olan usta sanatçı Yenişehirlioğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım görenlere tebessüm ettirdi.

Oyuncu, hukukçu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu

Usta oyuncu ve yazar Yenişehirlioğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çekildiği fotoğrafı “Hünkarım” notuyla paylaştı. Sanatçının paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir