Yaşam

Atatürk dizisindeki Zübeyde Hanım’ı Songül Öden canlandıracak!

Atatürk’ü canlandıracağı konuşulan Aras Bulut İyneli’nin bulunduğu Atatürk dizisinde Zübeyde Hanım karakterine Songül Öden hayat verecek. Disney Plus’ın Atatürk konulu dizisinde Emma Watson da kadroda olduğu konuşuluyor.

Daha önce ‘Gümüş’, ‘Beni Çok Sev’, ‘Umutsuz Ev Kadınları’ gibi yapımlarda rol alan Songül Öden, Disney Plus tarafından geliştirilen dev projeye adını yazdırdı. Atatürk konulu diziyi izleyiciyle buluşturacak platform, çokuluslu bir kadroya sahip olacağı söylenen dizinin başrollerinde, Aras Bulut İynemli‘nin yanı sıra Harry Potter ile adını duyuran Emma Watson‘a da yer veriyor. Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım karakterini de Songül Öden canlandıracak. 43 yaşındaki başarılı oyuncu Öden, üstleneceği rolü için şimdiden hazırlıklarına başladı.

Songül Öden

ATATÜRK DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

7. Koğuştaki Mucize’nin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin tarafından çekilecek olan Atatürk dizisinin 6 bölüm olacağı ön görülüyor. Dizinin yapımcılığı ise ‘Kulüp’, ‘Aziz’, ‘Son Yaz’, ‘Hakan: Muhafız’, ‘İstanbullu Gelin’, ‘Vatanım Sensin’ ve ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ gibi projelerin yapımını üstlenen 03 Medya‘ya ait.

Songül Öden Zübeyde Hanımı canlandıracak

Türkiye’de 14 Haziran 2022 tarihinde yayına başlayacak olan Disney Plus’ta Atatürk dizisinin, Cumhuriyet’in 100. yılı olan 2023’te izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir