Yaşam

Tokat olayı bitmiyor! Chris Rock’ın kardeşi Will Smith’e meydan okuyor

Oscar gecesine damgasını vuran Will Smith’in Chris Rock’a attığı tokat yüzünden, komedyen Chris Rock’ın kardeşi Kenny Rock, Will Smith’i boks maçına davet etti.

Bu yıl geçtiğimiz günlerde 94.’sü düzenlenen Oscar Ödülleri’nde Will Smith sunucu komedyan Chris Rock’a attığı tokatla geceye damgasını vurmuştu.

will smith

Sunucu Chris Rock, Will Smith‘in eşi ile dalga geçmesi yüzünden soğukkanlı tavrıyla Will Smith yerinden kalkıp tokat atmıştı. Sonrasında saldırgan tavrı için özür dilemiş ve Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi üyeliğinden de çekildiğini açıklamıştı. Akademi’yse 9 Nisan’da aldığı kararla Smith’i etkinliklere katılmaktan 10 yıl boyunca men ettiğini duyurmuştu.

 

kenny rock ve will smith

“YUMRUKLARIMIN KONUŞMASINA İZİN VERECEĞİM!”

Sunucu komedyen Chris Rock’ın kardeşi Kenny Rock, ünlü isimler arasında boks maçı veren bir yerle anlaşma imzalamasının ardından, ringe çıkmaya karar verdi. Henüz partneri belli olmayan boks oyuncusu “Ringe Will Smith’le çıkmalıyım. Onu alt edebilirim. Yumrukların konuşmasına izin vereceğim.” sözleriyle Will Smith‘e atış yaptı.

kenny rock ve chris rock

TOKAT ANINI TEKRAR İZLİYOR

Kenny Rock geçen hafta yayımlanan röportajındaki açıklamasında “Tokat anını tekrar tekrar izlediğini” ve “Bir yakınının saldırıya uğradığını görüp elinden hiçbir şey gelmemesinin kendisini yiyip bitirdiğini” söylemişti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir