Yaşam

Miss Turkey güzeli Gizem Koçak kızıyla beraber şiddete uğradı!

Miss Turkey 2014 dördüncüsü Gizem Koçak, geçtiğimiz günlerde kızıyla beraber misafirliğe gittiği arkadaşının evinde tehdit ve hakarete maruz kaldığı iddiasıyla soluğu karakolda aldı. Koçak, savcılıkta “Kızım da yumruk yedi” ifadelerini verdi.

Tescilli güzel Gizem Koçak önceki günlerde 1,5 yaşındaki kızıyla beraber arkadaşına misafirliğe gitti. İlerleyen saatlerde Koçak, kızıyla beraber arkadaşı tarafından tehdit ve hakarete uğradığını belirtti. Bunun yanı sıra Koçak, darp edildiğini de söyledi. Ünlü model gördüğü şiddetten sonra soluğu karakolda alarak arkadaşından şikayetçi oldu. Savcılıkta Koçak’ın “Kızım da yumruk yedi” ifadelerini kullanması üzerine soruşturma başlatıldı.

ARKADAŞI TARAFINDAN YUMRUKLARLA DÖVÜLDÜ!

Ünlü isim 1,5 yaşındaki kızıyla beraber arkadaşı Ayşegül K.’nın Maslak’taki evine gitti. Misafirliğin ilerleyen saatlerinde ikilinin birbirine tehdit ve hakaret içerikli sözler sarf ettiğini ve tartışmanın kısa sürede arbedeye dönüştüğünü söyledi. Yine iddiaya göre arkadaşı tarafından yumruklarla dövülen ünlü model bir de  Ayşegül K. tarafından eve hapsedildiğini belirtti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ayşegül K.’nin arkadaşının eve gelmesiyle daireden ayrılan ünlü model karakola giderek şikayetçi oldu. Arkadaşıyla yaşadığı olaylı gecede darp edilerek hürriyetinin kısıtlandığını söyleyen Koçak’ın ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir