Yaşam

Merve Özbey’in çocukluğu yürekleri dağladı!

Şarkıcı Merve Özbey, bir buçuk sene önce kaybettiği babası hakkında itiraflarda bulundu. Çocukluğunu anlatan Özbey, izleyicilerin ve takipçilerinin yüreklerini dağladı.

Kızının ardından bir çocuğunu daha kucağına almaya hazırlanan ünlü şarkıcı Merve Özbey, 2020 yılında Kenan Koçak ile nikah masasına oturmuştu.

merve özbey ve ailesi

Özbey, katıldığı bir YouTube kanalında hayatının gerçeklerini itiraf etti. Küçükken babasının kendisiyle görüşmediğini dile getiren Özbey, çocukluğuna dair anlattıklarıyla duygusal anlar yaşadı.

Özbey, babası hakkında konuşurken dünyanın en iyi babası olduğunun altını çizdi ama iyi bir koca olamadığını belirtti.

merve özbey ve babası

“BABAMA İHTİYACIM VARDI!”

“Bizim yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değildi.” diyen ünlü sanatçı Merve Özbey babası hakkında, “Sorumluluktan kaçtı galiba. Bir süre benimle görüşmedi. Küçük bir çocuk olduğum için babama çok ihtiyacım vardı.” ifadesini kullandı.

merve özbeyin babasıyla ilgili paylaşımı

“HİÇ BİR ZAMAN SAYGISIZLIK ETMEDİM”

Babasıyla sık vakit geçirmeye başladığını ama sonrasında buluşmaların azaldığını belirterek Özbey, “Ben babamı aradıkça açmamaya başladı. Gelmek istiyorum dedikçe bahane buldu. Ama hiçbir zaman saygısızlık etmedim.” şeklinde açıkladı.

merve özbey

Babasıyla iletişim kurmaya başladığında gırtlak kanserine yakalandığını söyleyen Özbey, şu ifadeleri kullandı: “Ben tam babamla konuşmaya başlarken babamın sesi gitti. Gırtlak kanseriydi çünkü ve hiçbir şey konuşamamaya başladık.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir