Yaşam

Dilan Çiçek Deniz hastalığını açıkladı! Skolyoz hastalığı nedir?

Yeni projesi için sarıya boyadığı saçlarını kumrala döndüren Dilan Çiçek Deniz, skolyoz (omurga eğriliği) hastası olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Deniz hastalığı ile ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Kariyerdeki başarısıyla izleyenlerin sürekli takdirini alan Dilan Çiçek Deniz, tam gaz yeni projesi için hazırlıklara başladı. Son projesi Alev Alev dizisinde rol alan Çiçek, gündeme sıklıkla yeni imaj denemeleriyle geliyordu.

dilan çiçek sarı saçları

DİLAN ÇİÇEK DENİZ HASTALIĞINI AÇIKLADI!

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, skolyoz (omurga eğriliği) hastası olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Açıklamasıyla sevenlerini endişelendiren Deniz, yayınladığı fotoğrafa “Bugün masaja gittim, ameliyata kadar şahane bir çözüm” mesajını yazdı. Hastalığıyla ilgili ilk kez açıklama yapan Deniz, fotoğrafına bir not daha düşerek “Dikişlerim burada” dedi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde set kazası geçirmiş, kafasına dikiş atılmıştı.

dilan çiçek deniz skolyoz hastalığı

Geçtiğimiz günlerde saçlarını sarıya boyatan Dilan Çiçek Deniz, “Robot Sophia diyebilir miyiz?” notuyla takipçilerine sunmuştu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarında takipçileri tarafından sarı saçı beğenilmemişti.

dilan çiçek yeni saçları

KUMRALA DÖNÜŞLE BERABER “YENİ KARAKTER YÜKLENİYOR”

Sosyal medya mecralarını aktif olarak kullanan Dilan Çiçek Deniz, kuaförde saçlarını kumrala boyanırken ki halini “Yeni karakter yükleniyor” notuyla paylaştı. Ünlü isim, ardından da aynada verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

dilan çiçek yeni proje

YİNE Mİ SARIYA BOYADI?

Dilan Çiçek Deniz Instagram hesabından son yaptığı paylaşımla takipçilerinin kafasını karıştırdı. Deniz bu defa sarı saçlarıyla poz verdi. İşte o fotoğraf…

dilan çiçek deniz

DİLAN ÇİÇEK DENİZ SETTE TALİHSİZ KAZA GEÇİRDİ

Şimdilerde Kiracı projesi için hazırlıklara başlayan Dilan Çiçek Deniz, sette geçirdiği talihsiz kaza ile sevenlerini korkuttu. Kafasını sert bir zemine vuran Dilan Çiçek Deniz’e iki dikiş atıldı.

dilan çiçek deniz sette kaza

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir