Yaşam

15 Temmuz şehidi Halil Kantarcı’nın oğlunun oturuşu sosyal medyayı salladı!

15 Temmuz Darbe saldırısında Çengelköy’de şehit düşen Halil Kantarcı’nın ailesini o yıllarda ziyaret eden Başkan Erdoğan’ın kareleri sosyal medyada yeniden paylaşıldı. Ancak karelerde dikkat çeken bir diğer nokta ise şehit Kantarcı’nın en büyük oğlu oldu. Oğlunun oturuşu sosyal medyada yeniden gündem oldu.

2016 yılında ülkemizde yaşanan hain darbe girişimi sırasında arkadaşlarıyla beraber Çengelköy civarında direnen Halil Kantarcı şehit düştü. Halkımızın direnişlerine karşın geri püskürtülen darbe ardından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tüm şehit yakınlarını bizzat ziyaret etti. 2016 yılında gerçekleştirdiği ziyaretlerden biri de Kantarcı’nın ailesinin evi oldu.

başkan erdoğanın 2016 yılındaki ziyareti

3 çocuk babası şehit Kantarcı’nın evindeki kareler önceki gün sosyal medyada yeniden paylaşıldı. Ancak bu kez fotoğrafta dikkat çeken farklı bir nokta vardı.

halil kantarcı

Kantarcı’nın en büyük oğlunun edepli oturuş şekli kullanıcıların dikkatini çekti. Birçok profil şehit Kantarcı’nın oğlunu paylaşarak “Şehid Halil Kantarcı ağabeyin oğluna bakar mısınız; adaba, edebe, oturuşa…Babasının oğlu…” tarzında notlar düştü. İşte o kare;

halil kantarcının oğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir