Yaşam

Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru Uluçınar Hastanesi nerede?

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kasaba Doktoru, dikkat çeken olay örgüsü ve güçlü oyuncu kadrosuyla dizi severlerin radarına girdi. Uluçınar Hastanesi’nde üç doktorun mesleği için verdiği mücadeleyi gözler önüne seren dizinin çekim yerleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki Kasaba Doktoru dizisi nerede çekiliyor? Kasaba Doktoru Uluçınar Hastanesi nerede? İşte merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Yeni sezonda aksiyondan drama, komediden romantik dizilere birbirinden iddialı yapımlar dizi severlerin beğenisine sunuluyor. TRT1 ekranlarının yeni dizisi “Kasaba Doktoru” ise sürükleyici konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla şimdiden izlenme rekorları kırdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde büyük beğeni toplayan oyuncu Ozan Akbaba‘nın başrolünde yer aldığı “Kasaba Doktoru” dizisinin çekim yerleri birçok kişi tarafından arama motorlarında araştırılıyor. Gelin, fenomen dizi Kasaba Doktoru’nun çekildiği yerlere birlikte göz atalım.

KASABA DOKTORU DİZİSİ KONUSU NEDİR?

“Bu hastanede bir tek kural vardır; söz konusu kurtarılacak bir hayatsa her türlü riski alırız!” sloganıyla tanıtımı yapılan Kasaba Doktoru dizisinde babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vadeden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane Cerrah Hakan’ın kesişen hayat öyküleri ele alınıyor.

Kasaba Doktoru Ozan Akbaba

Hakan Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı bir araya getiren kasaba hastanesinde geçen hikaye, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesini gözler önüne serecek.

Kasaba Doktoru dizisi konusu

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Başrolünde “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin yıldız oyuncusu Ozan Akbaba‘nın yer aldığı Kasaba Doktoru dizisi Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Vildan Atasever, Sinan Albayrak, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer, Alptekin Ertürk, Tarık Uğur Özenbaş, Özgür Cem Tuğluk, Sultan Ulutaş ve Fatih Yücebağ gibi isimlerin dahil olduğu güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları

Güney Kore yapımı Dr. Romantic‘in uyarlaması olan dizinin senaryosu İlker Aslan Barış Erdoğan‘ın imzasını taşıyor. Öte yandan dizinin yönetmen koltuğunda ise Arda Sarıgün oturuyor.

Deniz Can Aktaş

KASABA DOKTORU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? ULUÇINAR HASTANESİ NEREDE?

Olay örgüsünün Uluçınar Hastanesi’nde geçtiği dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Söz konusu hastanenin nerede olduğuna dair henüz bir bilgiye ulaşılamamakla beraber çekim yerleri için Galata ve Beşiktaş semtlerinin tercih edildiği açıklandı.

Kasaba Doktoru dizisi Uluçınar Hastanesi çekim yerleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir