Yaşam

Hazal Kaya’dan açıklama! Eşi Ali Atay saç ektirdi mi?

Ünlü oyuncu Ali Atay eşi Hazal Kaya’nın ısrarlarından dolayı saç ektirdiği öne sürülmüştü. Oyuncu Hazal Kaya’dan açıklama geldi. Kaya, ‘Bizde hiçbir şey baskı ile yürümüyor. Biraz güldük o habere, yok öyle bir şey’ dedi.

Hazal Kaya ile 2019 yılında evlenen Ali Atay’ın imaj değişikliğine gitti. Gazeteci Arif Hür, Hazal Kaya ile evli olan oyuncu Ali Atay’ın saç ektirdiğini öne sürdü.

ali atay saç ektirdi

Arif Hür iddiasını şu sözlerle dile getirdi:

“Saç dökülmesi erkeklerde 30’lu yaşlardan itibaren çok sık görülen bir problem. Meslektaşı Hazal Kaya ile evli olan Ali Atay da 40’lı yaşlarında saçlarının büyük bir bölümünü kaybetmişti. Seyrek ve ince telli saçları olan 45 yaşındaki Ali Atay’ın geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız saç ektirme operasyonu geçirdiğini öğrendim.

HAZAL KAYA’DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Geçtiğimiz günlerde Ali Atay’ın eşi Hazal Kaya’nın baskısı nedeniyle saç ektirme işlemi yaptırdığı haberleri basına yansımıştı. Konuyla ilgili konuşan Kaya, “Ay o ne saçma sapan bir haberdi öyle ya. ‘Baskı ile yaptı’ falan. Bizde hiçbir şey baskıyla yürümüyor. Güldük o habere biz. Yok öyle bir şey tabii ki. Kimse kimseye baskı yapmadı.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir