Yaşam

9 aylık hamile olan Başak Dizer’den karnı burnunda poz! Sonunda bebek göründü…

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Başak Dizer, balkonda poz verdi. 9 aylık hamile olan Dizer’in karnı burnunda paylaşımı ise sosyal medyaya damga vurdu.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile 2016 yılında dünya evine giren stil danışmanı Başak Dizer’in mutlu beraberliklerinin ardından bebek bekledikleri haberi gelmişti. İddiaları doğrulayan çift bu haber karşısında Dizer, “Çok heyecanlı ve mutluyuz” demişti.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin çocuklarının ismi geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. İkilinin, oğullarına ‘Kurt Efe’ adını verecekleri ortaya çıkmıştı. 2014 yılında ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde ‘Kurt Seyit’ karakterine hayat veren Tatlıtuğ’un, başrolü Farah Zeynep Abdullah’la paylaştığı projeden esinlendiği konuşuluyor.

BEBEK GÖRÜNDÜ

Şimdilerde 9 aylık hamile olan Dizer, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla ilgi odağı oldu. Son halini takipçilerinin beğenisine sunan ünlü ismin büyüyen karnıyla verdiği pozlar sosyal medyada gündem oldu.

Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile sık sık paylaşım yapan Başak Dizer bu son karesini ‘Seni beklerken…’ notuyla paylaştı. Bu paylaşımı sevenleri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

başak dizer karnı burnunda poz

Nisan ayının son haftasında Maslak’ta özel bir hastanede Kurt Efe’yi kucağına almaya hazırlanan Başak Dizer Tatlıtuğ, önceki gün Yeniköy’de görüntülendi. Doğumuna sayılı günler kalan 45 yaşındaki stil danışmanı, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı.Dizer, sağlığının gayet yerinde olduğunu belirterek, “Bir şey söylemeyeyim. Daha önce açıklamaları yaptım, ne söyleyeyim şimdi? İyiyim ve heyecanlıyız” demekle yetindi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir