Yaşam

Ünlü Hollywood yıldızı Sean Penn Ukrayna için Rusya’ya karşı savaşacak!

Ünlü Hollywood oyuncusu Sean Penn, Rusya – Ukrayna savaşında Ukrayna tarafında olduğunu belirterek Rusya’ya karşı savaşacağını bildirdi. Ukrayna’ya döneceğini belirten başarılı oyuncu “Ne katkı sağlayabileceğimden emin olamıyorum ama Ukrayna’ya dönme niyetim var” dedi.

Ünlü Hollywood yıldızı Sean Penn, Ukrayna – Rusya savaşında, Rusya’nın haksız olduğunu ve Ukrayna halkının sonuna kadar yanında olduğunu belirtti.

Daha önce ABD’nin Ukrayna’yı ve halkını desteklemek için “Elinden geleni ardına koymamaya” ya da aksi halde “Amerika’yı umduğu gibi olmayı” unutmaya çağıran Penn, Rusya aleyhindeki konuşmalarıyla öne çıkan isimlerden biri oldu.

sean penn

MÜLTECİLERE DESTEK VERİYOR!

2010’da kurduğu kar amacı gütmeyen Community Organised Relief Effort (CORE) kuruluşu şu anda Polonya’daki Ukraynalı mültecilere destek veriyor.

sean penn ve ukrayna başkanı zelenski

SAVAŞ ALANINA DÖNECEK

Rusya’nın Ukrayna’yı işgalini belgesele çekerken ülkeden kaçan 61 yaşındaki aktör Penn, yakın zamanda verdiği bir röportajda “Ukrayna’ya dönme niyetim var. Ama aptal değilim, ne katkı sağlayabileceğimden emin olamıyorum” açıklamasıyla savaş alanına dönmeyi planladığını açıkladı.

sean penn

“TEK SEBEBİM ELİMDEKİ TÜFEKTİ!”

Penn, 1 yıla yakın orda zaman geçirdiğinin altını çizerek, bu kadar zaman kalmasının tek sebebinin elinde tek tüfeği olması olduğunu belirtti.

sean penn

“KAÇINCI YÜZYILDAYIZ?”

Röportajda açıklamasına devam eden aktör Penn durumu “Yani, hayattaki yerim bunu yapmaya elverişli değil ancak Ukrayna’daysanız [savaşma fikri] aklınızdan geçmek zorunda. Bir de şöyle bir şey düşünüyorsunuz: Kaçıncı yüzyıldayız?” şeklinde ifade etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir