Yaşam

Samsak Döveci krize neden oldu! Elif Buse Doğan ile Serkan Çağrı yollarını ayırdı mı?

Geçtiğimiz ay TRT Müzik ekranlarında beraber sahne alan Elif Buse Doğan ve Klarnet ustası Serkan Çağrı, Kütahya’nın yöresel şarkısı Samsak Döveci sayesinde sosyal medyada ciddi bir yükselişe geçti. Kısa sürede yer aldıkları videolar paylaşım rekoru kırdı. Türkünün bu kadar tutulması beraberinde krizlere de neden oldu. Elif Buse Doğan’ın yola yalnız devam etmek istemesi yollarını ayırmalarına neden oldu.

Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı arası kısa sürede sosyal medyanın ilgisini çeken Samsak Döveci’yle bozuldu. Dinlenme rekorları kıran şarkıyı genç türkücü Doğan tek başına seslendirip albüm çıkarmak istedi. Bu istek beraber programlara çıkan ve uyumlarıyla beğeni toplayan ikilinin arasını açtı.

serkan çağrı ve elif buse doğan

Yoluna yalnız devam etmek isteyen Doğan’a kırılan Serkan Çağrı, tüm türküleri ekibiyle beraber yeniden revize etti.

serkan çağrı ve elif buse doğan

Doğan’ı, çıkartan Çağrı yaşadığı hayal kırıklığını “Buse, grup olarak yaptığımız parçayı, kendine mal etmeye çalıştı. Hakkaniyetli bir davranış olmadı, bana ayıp etti. Kardeşim gibi gördüğüm birinden böyle bir davranışı hiç beklemezdim. Yakıştıramadım” sözleriyle ifade etti.

elif buse doğan

Bunun üzerine ise Doğan, “Kimseyle küs falan değilim, bunlar profesyonel işler. Serkan Çağrı ile TV programımız devam ediyor, başka projelerde de bizi yan yana görebilirsiniz” dedi. 

serkan doğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir