Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Yakamoz S-245’in resmi fragmanı yayınlandı!

Dijital bir platformda başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin üstleneceği ‘Yakamoz S245’ dizisinin ilk resmi fragmanı yayınlandı. 8 bölümden oluşan dizinin izleyiciyle buluşmasına sayılı günler kaldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Uzun süredir ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ, dijital bir platformda bomba gibi projeyle izleyici karşısına çıkıyor. Tatlıtuğ’un, başrolünü başarılı oyuncu Özge Özpirinçci ile paylaştığı ‘Yakamoz S245’ dizisinin ilk sezon çekimleri geçtiğimiz yıl tamamlanmıştı. Yayınlanmasına sayılı günler dizinin izleyiciyle buluşan resmi fragmanı heyecan uyandırdı. İlk tanıtımı ses kaydı olarak verilen dizi henüz başlamadan merak uyandırdı.

YAKAMOZ S-245’İN RESMİ FRAGMANI YAYINLANDI!

Yakamoz S-245, dünyayı alt üst eden bir güneş felaketinin ardından denizaltına sığınan bir grup bilim insanının hayatta kalabilmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor.

Büyük felaketin ardından deniz biyologu Arman ve bilim ekibi hayatta kalabilmek için bir askeri denizaltısına biner. Ekip ne olduğunu öğrenmeye çalışırken, diğer yandan da askeri denizaltının gerçek görevini öğrenmeye çalışır. İki grup arasındaki mücadelede Arman kendisini, ekibini ve daha fazlasını kurtarabilecek midir?

Kıvanç Tatlıtuğ

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Netflix, OGM Medya imzalı ‘Yakamoz S245‘ dizisi için oldukça gizemli ve merak uyandıran bir tanıtım yayınlandı. Yalnızca ses kaydıyla tanıtımı yapılan dizinin yayın tarihi 20 Nisan olarak belirlendi. 

Özge Özpirinçci

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik’in oturduğu başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ’un ve Özge Özpirinçci‘nin paylaştığı dizide Ecem Uzun, Meriç Aral, Ertan Saban, Onur Ünsal, Ece Çeşmioğlu, Ersin Arıcı, Jerry Hoffmann, Güven Murat Akpınar gibi başarılı isimler de yer alıyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ yeni projeyle geliyor

YAKAMOZ S245 DİZİSİNİN KONUSU

Yakın zamanda izleyiciyle buluşacak olan dizide: Denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, Dünya’yı altüst eden bir felaketin ardından mürettebatıyla birlikte ölüm kalım mücadelesi veriyor.

Kıvanç Tatlıtuğun projesinden ilk kareler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir