Yaşam

Şevval Şahin’den büyük gaf! Ekler tatlısına eclair dedi

2018 yılında Miss Turkey birincisi olan Şevval Şahin her hareketiyle sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Daha önce İstiklal Marşı şairini ve Fahrettin Koca’nın kim olduğunu bilmeyerek herkesi şaşkına çeviren Şahin, şimdilerde ekler tatlısıyla dalga konusu oldu.

2018 yılında Miss Turkey birincisi seçilen Şevval Şahin son zamanlarda sosyal medya gündeminde yerini korurken, yaptığı her paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Şevval Şahin

EKLER TATLISINA ECLAİR DEDİ

Yaptığı her paylaşımla dalga konusu olan Şahin daha önce İstiklal Marşı şairini ve Fahrettin Koca‘yı tanımayarak hem şaşırtmış hem de alay konusu olmuştu. Şimdilerde ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ekler tatlısına ‘eclair’ diyerek takipçilerini güldürdü.

Şevval Şahinin sosyal medya paylaşımı

400 bini aşkın takipçiye sahip olan Şevval Şahin de sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden. Yaptığı gaflarla gündemden düşmeyen şahin şimdi de sosyal medya hesabından, “Hayatımda yediğim en en en iyi eclair delireceğim bütün kutuyu şimdi bitirebilirim” notuyla yaptığı paylaşımla viral oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir