Yaşam

Charlie’nin Melekleri’nden Drew Barrymore’den yıllar sonra gelen itiraf!

Ünlü Hollywood yıldızı Drew Barrymore, çocukluk çağında yaşadığı problemleri anlattı. Kendi çocukluğunda yaşadığı tramvatik olayların kendisini ve ebeveynlik hayatını nasıl etkilediğini açıklayan başarılı oyuncu, “Çocuklar söz konusu olduğunda lanet olası bir Doberman’ım” ifadesini kullandı.

Ünlü Hollywood yıldızı başarılı oyuncu Drew Barrymore, ilk filmini 6 yaşındayken çekmişti. Kendini Charlie’nin Melekleri filminde parlatmıştı. Asi bir tiplemeyi yapan Barrymore, daha sonrasında durgun karakterlerdeki başarısıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

drew barrymore

Son zamanlarda The Drew Barrywood Show ile de başarısını kanıtladığı gibi, sabah programlarının en pozitifi ve enerji veren ikonu haline geldi.

drew barrymore

Ünlüler, iş arkadaşları ve ailesi onun motivasyon kaynağı gibi olduğunu ve enerjisiyle herkese iyi gelebildiğini söylerken Barrywood, ilk kez çocukluğundan bahsetti.

drew barrymore ve kızları

ÇOCUKLUĞUNU NASIL EBEVEYNLİĞİNİ ETKİLEDİĞİNİ ANLATTI!

Verdiği bir röportajda içini döken Barrywood, zor geçen çocukluğunun onu kamera önünde nasıl bu kadar rahat kıldığını ve çocukluğunun ebeveynlik hayatını nasıl etkilediğini açıkladı. 

drew barrymore ve kızları

Barrymore, çocukluğunun çok daha parlak ve eğlenceli geçeceği tabiri caizse çocuk gibi yaşayacağı dönemlerde rehabilitasyon merkezinde olduğunu açıkladı. Babasının alkolik olması sonrasında evi terk etmesi, ardından da annesinin eve gelmemeye başlamasıyla birlikte psikolojisinin daha 8 yaşında bozulduğunu belirtti. 

drew barrymore ve ailesi

SÜREKLİ DAYAK YİYORDUM

Küçük yaşlarda filmlerde rol alması okulda dayak yemesine sebep olduğunu açıklayan Barrymore, “İnsanlar beni filmlerden tanıyordu. Şişman bir çocuktum ve okulda sürekli dayak yiyordum” şeklinde ifade etti.

drew barrymore ve ailesi

“LANET BİR DOBERMAN’IM”

Ünlü Hollywood yıldızı anne Barrymore, kendi kızlarını yetiştiriliş tarzına yönelik soruya “Çocuklarım söz konusu olduğunda ben lanet olası bir Doberman’ım.” açıklamasını yaptı. Ne kadar işi olursa olsun akşam yemeğini ailesiyle birlikte yemek zorunda olduğunu ve iki küçük kızına yaşayamadığı duyguları vermeyi sorumluluk olarak gördüğünü açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir