Yaşam

Kara Tahta dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Kara Tahta 3. bölüm fragmanı

TRT 1 ekranlarının dev projelerinden Kara Tahta dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyicide heyecan uyandırmaya devam ediyor. Her Çarşamba TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kara Tahta 3. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Furkan Andıç ve Miray Daner gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Kara Tahta tüm heyecanıyla izleyiciyi ekranlarına başına kilitlemeye devam ediyor. Her bölümü büyük bir merakla beklenen Kara Tahta dizisi 3. bölümüyle 13 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’de ekranlarda olacak. Peki Kara Tahta dizisinde bu hafta neler olacak?

KARA TAHTA DİZİSİNİN 3. BÖLÜM FRAGMANI!

2. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Aşk yüreğin sınavıdır. Kimi geçer kimi kalır… Atlas, Irmak’ın kapısından ayrılmak zorunda kalır. Irmak ise cevabını alamadığı sorularla baş başadır. Atlas’ın kapıya dayaması Bekir’i çileden çıkarır. Atlas’tan kurtulmanın tek bir yolu vardır. Ortadan kaldırmak. Ama Bekir ateşi eliyle tutmayacak bir maşa kullanacaktır. Atlas’ın hiç tahmin edemeyeceği bir maşa… O sırada Irmak, Atlas’ın karşısına çıkar ve içindekileri döker. İçindeki geç kalmışlık duygusu Atlas’ın diline vurulmuş mühür gibidir. Bu mührün ağırlığında ezilen Atlas, ayağa kalkmak için Aylin’e ve öğretmenliğine tutunur. Ne var ki bu yolda da istemeden karşısına çıkacak kişi öğrencisidir.
İskender’in öğrendiği büyük sır ve Cafer’in yaptığı planlar zamanı gelince Bekir’i etkileyecek, Bekir’in tüm planlarını altüst edecek güçtedir.

Kara Tahta dizisi

Projeleriyle Türkiye’de ve dünya çapında büyük ses getiren TRT, farklı hikayeleri izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Kara Tahta dizisi 165 yıllık tarihiyle Edirne Lisesi’nde çekimleri yapılıyor. 

Kara Tahta dizisinin oyuncu kadrosu

KARA TAHTA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU?

Başrollerini Miray Daner ve Furkan Andıç‘ın paylaştığı dizide Cengiz Bozkurt, Onur Durmaz, Çiçek Dilligil gibi başarılı isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar‘ın oturduğu Kara Tahta’nın senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

miray daner ve furkan andıç

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Lise yıllarında çeşitli zorbalıklara uğrayan Atlas, yıllar sonra mezun olduğu okula matematik öğretmeni olarak atanır. Eski kız arkadaşı Irmak’la yüzleşmek zorunda kalan Atlas’ın bu dönüşü tesadüf müdür, tevafuk mu? Bu durum, yarım kalmış bir aşkı tekrar başlatır.

“Atlas; doğduğu, aşık olduğu, ölüme itildiği kente öğretmen olarak geri döner. Kendisini geçmişe bağlayan köklerin zaman içerisinde zayıflamasının, başına neler getireceğinden habersizdir. Şehrin güzeller güzeli Irmak’ı da seneler önce geride bıraktığını sandığı Atlas’ın karşısına çıkmasıyla darmadağın olur. Bekir ise Atlas ile Irmak’ın hikayesinde, Irmak’ın aşığı olarak ölmeyi ve öldürülmeyi göze alır. Atlas, Irmak ve Bekir’in karşı karşıya geldiği bu dünya bambaşka bir hayatın habercisidir.”

Atlas karakteri ile Irmak, okul yıllarında birbirini seven daha sonra bir ayrılık yaşayan ve yıllar sonra yeniden bir araya gelen iki eski aşık olarak hikayede yer alacak. Yıllar önce Irmak’ı bırakıp giden Atlas’ın geri döneceği düşünülmezken mezun olduğu okula öğretmen olarak atanır ve yeniden Irmak’la karşılaşır. Büyük bir öfke ile çekip gittiği anlaşılan Atlas’ın hikayesi şimdiden merak konusu.

kara tahta ne zaman yayınlanacak

KARA TAHTA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Daha önce de başarılı yapımlarda adından çokça bahsettiren Üs Yapım‘ın yeni projesi ‘Kara Tahta’ TRT 1 ekranlarında her Çarşamba saat 20.00’de izleyiciyi ekranları başına kilitlemeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir