Yaşam

Annenin Sırrıdır Çocuk 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Annenin Sırrıdır Çocuk 2. bölüm fragmanı

TV 8 ekranlarında her Çarşamba saat 20.00’de izleyiciyle buluşan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan dizinin 2. bölümünde neler olacak? İşte Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 2. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımcılığını NTC‘nin üstlendiği ‘Annenin Sırrıdır Çocuk’ dizisinin başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Engin Öztürk üstleniyor. Başrollerin yanı sıra başarılı isimlerin de bulunduğu dizi, ilk bölümle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 2. bölümüyle 13 Nisan Çarşamba saat 20.00’de TV 8 ekranlarında olacak.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN 2. BÖLÜM FRAGMANI

1. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Meryem, ölüm döşeğinde yatan annesini ziyaret eder. Bu ziyaret kendisinin zihninden silmek istediği çocukluk anılarını yeniden canlandırır ve Meryem öfkesiyle baş etmek zorunda kalır.

Çınar’ın şirketi finansal açıdan zorlu bir dönemece girer. Çınar’ın yardımına koşan isim ise Sadun olur. Sadun aynı zamanda Çınar’ın yeni oyun projesi için melek yatırımcı olarak ortaya çıkmıştır.

Sadun’un Defne ile olan bir geçmişi vardır. İkilinin karşı karşıya gelmesiyle kapanmış olan o defter yeniden açılır ve yüzleşmeler başlar.

Annenin Sırrıdır Çocuk

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dizide iki anne adayının üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşmesi anlatılıyor. Öte yandan dizi, anneliğin kadınlara verilen en önemli değerlerden biri olduğunu gözler önüne serecek.

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu kadrosu

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar‘ın oturduğu ‘Annenin Sırrıdır Çocuk’ dizisinin senaryosu Makbule Kosif‘in kaleminden çıkıyor. Başrolleri üstlenen İrem Helvacıoğlu ve Engin Öztürk‘ün yanı sıra dizide Selin Yeninci, Olgun Toker, Ahmet Varlı, Sacide Taşaner, Demet Gül, Selim Erdoğan, Birgül Ulusoy ve Mine Kılı gibi başarılı isimler de bulunuyor. Çarpıcı hikayesiyle her hafta merakla beklenen dizi dram türünde ele alınıyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi her Çarşamba saat 20.00’de TV 8 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir