Yaşam

Akkız ve Alpagu Batuga için iş birliği yapıyor! Destan 19. bölüm fragmanı

Akkız yok olan obasını unuttur. Bütün ormanda Batuga’yı arar. Tek başına yapamadığını var edince Alpagu’dan yardım ister. Destan 19. bölüm fragmanı

Bütün ormanı arayan Akkız ve arkadaşları Batuga’ya ulaşamazlar. Akkız, Gök Saray’a gidip Alpagu Han’dan yardım istemek zorunda kalır. Öte yandan Akkız, Alpagu Han’dan yok olan obasının ve Kün Ata’nın hesabını sorar ama Alpagu Han, bütün bu olaylardan habersizdir. Alpagu Han tarafından ağır yaralanan Balamir ve Çolpan Han iyileşerek, uyanırlar ve kendilerine gelirler. Akkız Batuga’nın yokluğunda üzüntüden kahrolur. Batuga için güçlerini birleştiren Akkız ve Alpagu Han’ın bütün aramalarına rağmen bulunamayan Batuga sağ mı yoksa öldü mü?

DESTAN 19. BÖLÜM FRAGMANI

DESTAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Savaşçı bir genç kız olan Akkız, obasıyla beraber güçlüklerle boğuşunca Bir hancının oğlu Batuga aşık olur. İkili arasında devam eden hikaye aşkın en saf ancak yaşamın en çarpıcı anlarına şahitlik edecek. Türk kültürünün izleri ve yaşamı yansıtılacak olan dizi için plato hazırlandı. Ancak geçtiğimiz gün oyuncu kadrosu tamamlandı. Yönetmen koltuğuna Emir Khalilzadeh oturacak. Dizi de Türklerin İslamiyet’i kabul etmeden bir yıl önceki dönemi yansıtacak. Senaryosunu  Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem yazdı. 

destan dizisi afişi

DESTAN DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Dizi de En son Hercai de yer alan oyuncu Ebru Şahin yer alacak. Partneri ise Sefirin Kızı dizisinde konağın kahyası rolünü oynayan Edip Tepeli oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir