Yaşam

2022’nin gelinlikleri “Gelin-Damat Fashion Day” defilesinde görücüye çıktı!

Gelin Damat Dergisi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen “Gelin-Damat Fashion Day” Adile Sultan Sarayı’nda düzenlendi. 2022’nin en şık gelinlik modellerinin gözler önüne serildiği defile yoğun ilgi gördü.

Türkiye’nin gelinlik ve damatlık sektörünün en önemli organizasyonu olan “Gelin-Damat Fashion Day” geçtiğimiz günlerde Adile Sultan Sarayı’nda düzenlendi. Bu yıl altıncısı gerçekleşen organizasyon yerli ve yabancı basın tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. 

Gelin-Damat Fashion Day

2022 yılının en şık gelinliklerinin görücüye çıktığı iki günlük defilede Ece Gürsel, Özlem Yıldız, Şebnem Schaefer, Wilma Elles, Duygu Çakmak, Gizem Özdilli, Hande Aras, Gamze Balım, Simge Ünal, Yağmur Ayaz, Alona Kral, Nurbanu Gündüz ve Berfin Güneş gibi pek çok ünlü manken podyumda yürüdü. 

Özlem Yıldız

Sunuculuğunu Burak Törün ve Ece Pirim‘in üstlendiği organizasyonda koreografi ise Uğurkan Erez ve Fatih Ömercikoğlu tarafından yapıldı. Büyük beğeni toplayan organizasyonda ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş de Pınar Bent Moda Evi’nin defilesinde podyuma çıktı. 

Zahide Yetiş

Defile bitiminde organizasyonu düzenleyen Gelin Damat Dergisi İmtiyaz Sahibi Ferhat Muğurtay, katılımcılara ve organizasyonda emeği geçenlere plaket takdim etti. Bu yıl farklı ülkeden tasarımcıların katıldığı ‘Gelin-Damat Fashion Day’ organizasyonunun önümüzdeki yıllarda farklı ülkelerde yapılması bekleniyor. 

Gelin-Damat Fashion Day defile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir