Yaşam

Chris Rock tokattan sonra sessizliğini bozdu!

Geçtiğimiz günlerde Will Smith’in Oscar Ödülleri Töreni’nde kendisine attığı tokat atmasının ardından sessizliğini koruyan ünlü komedyen Chris Rock ilk kez görüntülendi.

Sinema dünyasının en önemli gecelerinden olan Oscar Ödülleri Töreni’nde ünlü aktör Will Smith ve Chris Rock arasında yaşananlar sosyal medya gündemin bomba etkisi oluşturmuştu. Eşi Jada Pinkett Smith’in sağlığıyla ilgili espri yaptığı gerekçesiyle Rock’a tokat atan Smith olayın ardından sosyal medya hesabından özür dilemişti.

Chris Rock

CRİS ROCK SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Dünya gündemi çalkayan olaydan sonra ilk kez Boston’da objektiflere yakalanan ünlü komedyen, stand-up gösterisini sergileyeceği stüdyoya giderken görüntülendi.

Chris Rock Boston

Rock seyircilerle buluşmasının hemen ardından, “Hafta sonunuz nasıl geçti? Benim henüz yaşananlarla ilgili söyleyecek bir şeyim yok” şeklinde konuştu.

Chris Rock gösteri salonuna giderken

“HALEN BU OLAYI SİNDİRİYORUM”

Rock sözlerine, “Halen bu olayı sindiriyorum. Eğer bunun için geldiyseniz üzgünüm. Bir noktada bu konuda konuşacağım” şeklinde devam etti.

Chris Rock stand-up gösteri salonu önünde kuyruklar oluştu

STAND-UP ŞOVUN BİLETLERİ TÜKENDİ

Oscar Ödülleri’nde Smith tarafından Rock’a atılan tokadın ardından ünlü komedyenin stand-up gösterisinin biletleri kısa sürede tükendi. Rock’ı izlemeye gelen sevenlerinin, gösteri salonu önünde oluşturduğu kuyruklar objektiflere yansıdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir