Yaşam

The Wanted grubunun solisti Tom Parker hayatını kaybetti!

2020 yılında kendisine beyin tümörü teşhisi konulduğunu açıklayan Britanyalı müzik grubu Wanted’ın solistlerinden Tom Parker’dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Bir süredir tedavi olan ünlü şarkıcının hayatını kaybettiğini eşi sosyal medya hesabından duyurdu.

“Glad You Came”, “Chasing The Sun” ve “I Found You” gibi parçalarla bir döneme damga vuran ünlü Britanyalı müzik grubu The Wanted‘ın solistlerinden Tom Parker‘dan acı haber geldi. 

The Wanted grubu

Eşi Kelsey ikinci çocuklarına hamileyken beyninde tümör olduğunu öğrenen ünlü şarkıcı, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Doktorların tümörü almanın imkansız olduğunu söylemesinin ardından tedavi olmasına rağmen 33 yaşında yaşama gözlerini yumdu. 

Tom Parker

“SENİNLE SONSUZA KADAR GURUR DUYACAĞIM”

Acı haberi ünlü şarkıcının eşi sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Tom’u bugün erken saatlerde, tüm ailesi yanındayken kaybettik. Kalplerimiz kırık. Tom bizim dünyamızın merkezindeydi, onsuz bir hayatı hayal bile edemiyoruz. Onun bulaşıcı gülümsemesini, enerjisini hiç unutmayacağız. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Son anına kadar savaştığını bilmenizi istiyoruz. Tom seninle sonsuza kadar gurur duyacağım.” 

The Wanted grubu ise resmi sosyal medya hesaplarından duygusal bir paylaşım yaptı. “Kardeşimiz” ifadesini kullanan grup üyeleri “Max, Jay, Siva, Nathan ve tüm Wanted ailesi, bugün vefat eden grup arkadaşımız Tom Parker’ın trajik ve erken kaybıyla harap oldu. Tom, Kelsey için harika bir eş, Aurelia ve Bodhi için harika bir babaydı. O bizim kardeşimizdi, hissettiğimiz üzüntüyü kelimelerle ifade edemeyiz. Sonsuza dek kalbimizdesin” şeklinde konuştu.

Tom Parker hayatını kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir