Yaşam

Nadide Sultan’dan duygulandıran itiraf! “Çocukluk acıları yüzünden geçmişimi hatırlamıyorum”

Çıkardığı şarkılarla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Nadide Sultan konuk olduğu programda özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sağlık sorununu ilk kez açıklayan şarkıcı Nadide Sultan, “Geçmişimi hatırlamıyorum” ifadeleriniz kullandı.

1990’lı yıllarda birçok isim müzik camiasına adımını atan Nadide Sultan uzun zamandır ekranlardan uzakta yaşamanı sürdürüyor. Sultan geçtiğimiz günlerde, Özlem Adakul’un Ekotürk’te yayınlanan ‘Pembe Masa’ programa konuk oldu. ünlü şarkıcı yaptığı açıklamalarla gündem oldu. 

nadide sultan sağlık sorunu

SAĞLIK SORUNUNU AÇIKLADI

Geçmişine dair bir şey hatırlayamadığını itiraf eden ünlü şarkıcı, hafıza sorunu sebebiyle terapiste gittiğini söyledi. Nadide Sultan, yaşadığı çocukluk acıları nedeniyle geçmişini hatırlamakta zorlandığını anlattı.

nadide sultan

“EŞİM BENİ 1.5 YIL BEKLETTİ”

2014’te nikâh masasına oturduğu yönetmen Hakan Yonat ile mutlu bir evlilik sürdüren, Kaan adında dört yaşında bir oğlu olan Nadide Sultan, eşinin başlarda evlenmek istemediğini itiraf etti:

Genelde erkekler evlilikten kaçar, bizde de öyle oldu. 1.5 sene nişanlı bekletti beni ama her şey zamanında güzelmiş. Çok mutluyuz.

Kendi konserinin başka bir sanatçıya aitmiş gibi gösterildiğini ifade eden ünlü şarkıcı, şunları söyledi: “Benim konserim başka bir sanatçının gibi gösterildi. Binlerce kişinin olduğu bir konserimde sahneye bir müzisyen arkadaşımı davet etmiştim ama o gidip konserimi kendi konseri gibi paylaşmıştı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir