Yaşam

House Of The Dragon konusu nedir? House Of The Dragon’un yayın tarihi belli oldu

Game Of Thrones dizisinde Emilia Clarke’nin oynadığı ejderhaların annesinden esinlenerek bu kez sadece ejderhaların dünya üzerindeki varlıkları anlatılan fantastik bir dizi tasarlandı. George R. R. Martin ‘ın Ateş ve Kan adlı romanına dayanan House Of The Dragon’un çekimleri tamamlandı. House Of The Dragon konusu nedir? House Of The Dragon’un yayın tarihi belli oldu

Ejderhalar tarafından kral olan bir hükümetin dünya üzerindeki diğer krallıklarla olan kanlı savaşının konu edineceği House Of The Dragon yani Ejderhaların Dansı’na dair bilgiler yayınlandı. Senaryosu  George R. R. Martin ve Ryan Condal tarafından geliştirilen House Of the Dragon, HBO Max yapımcılığında hazırlandı.

house of the dragon

Krallıkların iç ve dış savaşlarındaki en önemli etkenin ejderhaların yaşamı olduğunu anlatan fantastik türe dahil olan dizinin fragmanı yayınlandı. Matt Smitth, Emma D’Aroy, Milly Aloook, Olivia Cooke ve Graham MoTavısh gibi ünlü isimler dizi de yer alıyor.

house of the dragon

Game Of Thrones’tan Ejderhaların yaşamına değinilmişti. Şimdi Ejderhaların krallıkları belirlediği bir devir anlatılacak. Dizinin çekimleri tamamlandı. Dizi HBO Max’ta 21 Ağustos’ta yer alacak. 

house of teh dragon

HOUSE OF THE DRAGON FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir