Yaşam

Uysallar dizisi konusu nedir? Uysallar dizisi ne zaman başlayacak?

Ay Yapım imzalı Uysallar dizisi dijital bir platformda yayın hayatına başlayacak. Psikolojik drama ve komedi dizisinin başrollerini Haluk Bilginer, Öner Erkan ve Uğur Yücel paylaşıyor. Peki Uysallar dizisi konusu nedir? Uysallar ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Haluk Bilginer, Öner Erkan ve Uğur Yücel‘in yer aldığı ‘Uysallar’ dizisi Ay Yapım‘ın yapımcılığında Netflix’te izleyenlerle buluşuyor. Psikolojik drama ve komedi mini dizisi olan ‘Uysallar’ güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesiyle bekleyenlerle buluşuyor.

Uysallar dizisi oyuncu kadrosu

UYSALLAR DİZİSİ OYUNCU KADROSU!

Başrollerinde Öner Erkan, Songül Öden, Haluk Bilginer ve Uğur Yücel’in yer almasının yanı sıra dizide ayrıca Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, Bilyana Jovanovska, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Nezaket Erden gibi isimler de rol alıyor.

Uysallar dizisi konusu nedir

UYSALLAR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Bir uyanış hikayesi olan Uysallar, 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plazalarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorguluyor. Uysal ailesi ideal bir aile gibi gözükse de her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır. Dizi bizimle, aile üyeleri birbirlerinden habersiz hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanıştırıyor. Uysallar, arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda “Ben en son ne zaman mutluydum?” diye sordurtacak.

Haluk Bilginer

UYSALLAR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Uysallar dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla Netflix’te bugün, 30 Mart Çarşamba günü bekleyenleriyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir