Yaşam

TRT ekranlarında yeni başlayacak Kara Tahta dizinin konusu ne? Kara Tahta ne zaman başlayacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Kara Tahta’ dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Miray Daner ve Furkan Andıç’ın olacağını dizi kısa sürede yoğun ilgi gördü. Milyonları heyecanlandıran Kara Tahta dizisinden yeni bir ön izleme geldi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Projeleriyle Türkiye’de ve dünya çapında büyük ses getiren TRT, farklı hikayeleri izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. İzleyiciyi ekranları başına kilitleyecek olan ‘Kara Tahta’ dizisi yakında TRT 1 ekranlarında olacak. Kısa sürede yoğun ilgi gören dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Ardından iki farklı ön izleme yayınlayan Kara Tahta dizisi şimdiden ilgi görmeye başladı.  Senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Kara Tahta dizisi 165 yıllık tarihiyle Edirne Lisesi’nde çekimleri yapılıyor. 

KARA TAHTA DİZİSİNİN 2. ÖN İZLEMESİ:

KARA TAHTA DİZİSİ İLK TANITIM FRAGMANI

Kara Tahta dizisinin oyuncu kadrosu

KARA TAHTA DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU?

Başrollerini Miray Daner ve Furkan Andıç‘ın paylaştığı dizide Cengiz Bozkurt, Onur Durmaz, Çiçek Dilligil gibi başarılı isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar‘ın oturduğu Kara Tahta’nın senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

miray daner ve furkan andıç

KARA TAHTA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Lise yıllarında çeşitli zorbalıklara uğrayan Atlas, yıllar sonra mezun olduğu okula matematik öğretmeni olarak atanır. Eski kız arkadaşı Irmak’la yüzleşmek zorunda kalan Atlas’ın bu dönüşü tesadüf müdür, tevafuk mu? Bu durum, yarım kalmış bir aşkı tekrar başlatır.

“Atlas; doğduğu, aşık olduğu, ölüme itildiği kente öğretmen olarak geri döner. Kendisini geçmişe bağlayan köklerin zaman içerisinde zayıflamasının, başına neler getireceğinden habersizdir. Şehrin güzeller güzeli Irmak’ı da seneler önce geride bıraktığını sandığı Atlas’ın karşısına çıkmasıyla darmadağın olur. Bekir ise Atlas ile Irmak’ın hikayesinde, Irmak’ın aşığı olarak ölmeyi ve öldürülmeyi göze alır. Atlas, Irmak ve Bekir’in karşı karşıya geldiği bu dünya bambaşka bir hayatın habercisidir.”

Atlas karakteri ile Irmak, okul yıllarında birbirini seven daha sonra bir ayrılık yaşayan ve yıllar sonra yeniden bir araya gelen iki eski aşık olarak hikayede yer alacak. Yıllar önce Irmak’ı bırakıp giden Atlas’ın geri döneceği düşünülmezken mezun olduğu okula öğretmen olarak atanır ve yeniden Irmak’la karşılaşır. Büyük bir öfke ile çekip gittiği anlaşılan Atlas’ın hikayesi şimdiden merak konusu.

kara tahta ne zaman yayınlanacak

KARA TAHTA NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Daha önce de başarılı yapımlarda adından çokça bahsettiren Üs Yapım‘ın yeni projesi ‘Kara Tahta’ TRT 1 ekranlarında 30 Mart Çarşamba akşamı bekleyenleriyle buluşacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir