Yaşam

Milyonluk düğünden ilk kareler geldi! Hyun Bin ve Son Ye Jin’in düğün detayları

2019-2020 yılları arasında yayınlanan Crash Landing On You, dizisiyle büyük beğeni toplayan çift, Hyun Bin ve Son Ye Jin, evlilik kararı aldı. Çiftin bu mutlu haberini yapım şirketi de resmi hesabından duyurdu. Düğün için kesenin ağzını açan çiftin gelen radikal kararı hayranlarını şoke etti. Çift, düğün yolunun güvenliği için 190 bin dolar harcadı. Düğünden ilk detaylar geldi.

Sosyal medyada Hyun Bin ve Son Ye’nin evliliği hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Çiftin düğün yerine giden yolları kapattıkları ortaya çıktı. Mekana hayranlarının akın etmemesi için karayollarından özel izinle 190 bin dolar harcayarak güvenlik tuttukları öğrenildi. Düğün başlı başına milyon dolara neden oldu. Düğüne dair görselleri çiftin ajansı Vast Entertainment tarafından paylaşıldı. 

DÜĞÜNE DAİR İLK GÖRSELLER!

vera wangın diktiği gelinlik

Düğün alanından eve ve yapılan masraflara kadar milyon dolarlar harcanan düğünden çifte ait ilk fotoğraflar geldi. Son Ye Jin’in ilk gelinliğini ünlü modacı Vera Wang tasarladı. İkinci gelinliği ise Elie Saab tarafından dikildi. 

elie Saab tarafından dikildi

ÇİFTİN SIR GİBİ SAKLANAN DAVETİYESİ ORTAYA ÇIKTI!

Düğün mekanından tutunda düğün çeyizine kadar milyon dolarlar ödenen Hun Bin ve Son Ye Jin’in düğün davetiyeleri ortaya çıktı. 31 Mart’ta gerçekleşecek özel tören magazin gündeminden sır gibi saklanıyor. Aile üyeleri ve yakın arkadaşların katılacağı düğünün davetiyesini eski profesyonel futbolcu Lee Dong Gook’un eşi paylaştı. Özel tasarım zarfı paylaşan Gook’un eşi heyecanla davetiyeyi beklediklerini belirtti. Lee Dong Gook, Güney Kore’de Aslan Kral olarak tanınıyor. Hyun Bin’in en yakın arkadaşıdır. İlk davetiye de Gook’a gönderildi. 

hyun bin ve son ye jinin davetiyesi

AİLELER KESENİN AĞZINI AÇTI! MİLYON DOLARLIK DÜĞÜN…

Güney Kore’nin en önemli medya kuruluşu olan Women Chosun, Hyun Bin ve Son Ye Jin düğününe dair ayrıntıları açıkladı. Aile arasında olan düğün için aileler kesenin ağzını açtı. So Ye Jin’in annesi kızı için gelin sandığı aldı. Haberin ayrıntısında 12 milyon won yani Türk Lirasıyla bir sandığa yaklaşık 140 bin TL verdiği öğrenildi.

Gyeonggi-do ev aldı

Öte yandan düğün Mart ayının sonunda Aston House Walkerhill Hotel Seoul’de açık havada yapılacak. 300 kişiden oluşacak davetliler listesi belirlendi. Haziran ayında Hyun Bin Gyeonggi-do’da bir ev satın aldı. 4.8 milyar Won’a (56 milyon TL) değerindeki evi düğün için hazırladıkları da haberin ayrıntısında yer aldı.

son ye jin

EVLENİYORLAR!

40 yaşındaki Son Ye Jin ve 39 yaşındaki Hyun Bin, önümüzdeki günlerde sade bir nikahla dünya evine girecek. Park Shin ve Choi Tae Joon’un düğün sonra heyecanlandıran ikinci düğün haberi oldu.

hyun bin ve son ye jin evleniyor

Yapım şirketi Vast Entertainment’in resmi hesabından Hyun Bin evliliklerini onaylayan paylaşımda bulundu. Öte yandan da Son Ye Jin is ekendi hesabından gelinlik paylaşımı yaptı.

hyun bin ve son ye jin evleniyor

Çifte beğeni ve yorum yağdı. Düğün hakkında ise bu bilgiler verildi. Koronavirüs nedeniyle çiftin sade bir nikah yapacağı yakın arkadaşları ve aile dışında kimseyi davet edemeyecekleri bildirildi. Nikah önümüzdeki ay yapılacak.

hyun bin ve son ye jin evleniyor

İŞTE YE JİN’İN AÇIKLAMASI;

“Bu önemli haberi nasıl paylaşacağımı uzunca düşündüm. Kalan hayatımı birlikte geçireceğim birini buldum. Evet.. O.
Erkek kızla tanışır, birbirlerini kalabalıkta fark ederler, birlikte bir gelecek kuracaklarına söz verirler… Hayal edemezdim! 
Çok doğal bir şekilde gerçekleşti… Ama, bu kader değil mi?
Onunla iken, sıcacık ve güvende hissediyorum. Lütfen bize geleceğimizin başlangıcını kutlarken yardım edin.
Ve benim sevgili fanlarım, çok uzun zamandır koşulsuz bir sevgi aldım, geri ödemenin bir yolu olduğunu sanmıyorum.
Lütfen benim sizlere sonsuz minnettarlık duyduğumu bilin. Hepinizin mutlu olmasını diliyorum.”

Kore’deki İsviçre Büyükelçiliği’de çifti paylaşarak “Son Ye jin Ve Hyun Bin’i düğün duyuruları için tebrik ediyoruz. Bu arada bir yer arıyorsanız” notunu düştü.

isviçre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir