Yaşam

Hande Erçel dünyanın en uzun binasına yansıtıldı!

Oyuncu Hande Erçel’in yer aldığı mücevher markasının reklamı dünyanın en uzun binası Burj Khalifa’ya yansıtıldı.

Ünlü oyuncu Hande Erçel, marka yüzü olduğu mücevher markasının yeni tasarımlarıyla kamera karşısına geçip ilk karesini Instagram hesabından paylaştı. Beğeni ve yorum rekorunu kırdı. Milyonluk anlaşmaya imza attı. Hande Erçel’in 10 milyon dolar aldığı iddia edilmişti. 

hande erçel yeni reklam yüzü

Erçel’in yer aldığı reklam Burj Khalifa binasındaki yansımalı ekranlarda oynatıldı.

hande erçel

ESTETİK HARİKASI ÇIKTI!

Yer aldığı her projede servet değerinde kazançlar elde eden Hande Erçel, Türkiye’de en çok takipçiye sahip tek oyuncudur. Son olarak Kerem Bürsin ile Sen Çal Kapımı dizisinde oynayan oyuncu iddialara göre İngiliz Glamour Dergisi’nin belirlediği yılın enleri listesinde yer aldı. Oyuncu Yılım En Güzel Yüzü listesinde yer aldı. Bu iddia sosyal medyayı karıştırdı. Bazı kullanıcıların Hande Erçel’in estetik güzeli olduğuna dair yorumlarda bulundu. “Parası olan kadın güzeldir” şeklinde gelen eleştirilere karşın ise Erçel’den bir açıklama gelmedi.

hande erçel

YILIN EN ŞIK KADINI!

Genç yaşına rağmen büyük başarılara imza atan Hande Erçel, geçtiğimiz gün koronavirüsü atlattı. Soluğu ablası Gamze Erçel’in evinde alan genç oyuncunun virüsü hafif semptomlarla atlattığı öğrenildi. Öte yandan pandemiden beri en çok kazanan oyuncu olan Erçel, bu kez dünya yıldızlarının yer aldığı listeye adını yazdırdı. Moda ikonlarının yer almadığı listeye girmeyi başaran Erçel, 2021 yılının en şık kadınlarından biri oldu. 

hande erçel öncesi ve sonrası

ANNE ÖZLEMİ!

Vogue Dergisi’nin bu haftaki konuğu olan Hande Erçel, sosyal medyadan özellikle aldığı ağır eleştiriler hakkında ilk kez konuştu. Oyunculuğu ve takipçi sayısıyla olumsuz eleştirilerin hedefinde olan Erçel, bu tarz durumlara karşı geliştirdiği metodu açıkladı. Bağışıklık kazandığını söyleyen oyuncu “Çok fazla eleştiriyi sindirip, kendimi geliştirmek için avantaja dönüştürmeye çalışmak beni ilk zamanlarda çok zorladı. Bir zaman sonra bu duruma bağışıklık kazanıyorsunuz ve eskisi kadar şaşırıp üzülmüyorsunuz” şeklinde konuştu. 

hande erçel

Başarısıyla sürekli olarak gündem olan Hande Erçel, son paylaşımıyla ağlattı. Annesi Aylin Erçel’i kanserden kaybeden ünlü oyuncu annesiyle olan çocukluk fotoğrafını paylaştı. Paylaşıma “İlhan kaynağım, gücüm, esaretim sensin…Hâlâ kucağındaymışım gibi…Pudra kokulum” notunu yazdı.

hande erçelin paylaşımı

SOSYAL MEDYADA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Hande Erçel’in Instagram hesabındaki takipçi sayısı 20 milyona ulaştı. Düzenli olarak paylaşım yapan Erçel Türk oyuncuları arasında 20 milyon takipçi rekorunu kıran ilk isim oldu. Son paylaşımına 2.5 milyondan fazla beğeni alan Erçel ününü dünya çapında duyurmayı başardı.

 

HANDE ERÇEL’İN GÜLÜŞÜNE SERVET ÖDENDİ!

Sosyal medya hesabında yaklaşık 20 milyon takipçisi olan Hande Erçel, bir diş macunu reklamının yeni yüzü oldu. Şimdilerde Kerem Bürsin ile Sen Çal Kapımı dizisinde yer alan oyuncunun birden kısmeti açıldı. Pandemi döneminden beri birçok projede yer alan oyuncu servetine servet kattı. Son olarak diş macunu reklamında yer alan oyuncunun aldığı kazancın 2 milyon olduğu iddia edildi. Son beş aydır yer aldığı projelerde en az 1 milyon TL aldığı ortaya çıktı. 

HANDE ERÇEL KİMDİR?

 24 Kasım 1993 yılında Balıkesir’in  Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları bölümünde mezun oldu. 2012 de Azerbaycan da yapılan güzellik yarışmasına katıldı burada ikinciliği elde etti. “Güneşin Kızları” dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini oynadı. Haziran 2016’da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle yıldızı parladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir