Yaşam

The Batman’den hayranlarını öfkelendiren sahne! Joker’li Batman neden kaldırıldı?

Robert Pattinson’lu The Batman filminde geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan video hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Filmde yer alan bir sahnenin çıkarıldığı haberi üzerine yapımcılar sahnenin neden çıkarıldığını açıkladı. Filmin devamı olacağına yönelik söylentilerde böylece kesinleşti. Çıkarılan sahnede ise Joker yer alıyor.

500 milyon dolarlık gişe rekoruna sahip olan The Batman, filmi sosyal medyada gündem oldu. Filmin en önemli sahnelerinden biri olan Joker sahnesinin çıkarılması seyircileri hayal kırıklığına uğrattı. Robert Pattinson’lu, The Batman’de yer alan sahnenin yayınlanması ardından yapımcılardan açıklama geldi.

the batman joker sahnesi

Matt Reeves’in yönetmenliğinde farklı bir evrende geçen The Batman’ın devam serili bir film olacağı böylece kesinleşti. Bir sonraki proje için Joker sahnesinin çıkarıldığı ve sahnenin diğer filmin başlangıcında kullanılacağı söylendi. Bir yandan bu haberle sevinen The Batman hayranları, diğer bir yandan aslında Riddler’in hapishanede konuştuğu kişinin Joker olduğunu da böylece kanıtlamış oldu. 

İŞTE O SAHNE;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir