Yaşam

Survivor All Star’da şarkı yarışmasını kim kazandı? İşte birleşme partisinin detayları…

Survivor All Star birleşme partisi şarkı yarışmasını kazanan belli oldu. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarışmacıları, birleşme partisi şarkı yarışmasında seçtikleri şarkılarla performans sergiledi. Birleşme partisinde yarışmacılar Edis konseriyle de eğlenceli anlar yaşadı.

Survivor 2022’de birleşme partisi heyecanı yaşandı. 28 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen Survivor’ın son bölümünde birleşme partisi ile yarışmacılar baştan aşağıya yenilendi.

Şık kıyafetlerini giyen yarışmacılar güzel bir yemeğin de tadını çıkardı. Survivor şarkı yarışmasında ise yarışmacılar sahnede hünerlerini gösterdi. Yarışmayı kazanan kişi büyük ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor’da birleşme partisinin klasik müzik yarışması ekrana geldi. Survivor yarışmacıları, karaoke sahnesinde müzik becerilerini sergiledi. Survivor’da birleşme partisindeki şarkı yarışmasının birincisi ise Gizem Memiç oldu.

Gizem, yarışmacıların verdiği oylarla büyük ödülün de sahibi oldu. Gizem gelecek yıl bir arkadaşıyla birlikte Dominik’e tatile gitme şansını yakaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir