Yaşam

İbrahim Büyükak oğluyla çekilmiş pozunu paylaştı!

Geçtiğimiz aylarda baba olan ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, sosyal medya hesabından oğluyla birlikte çekilmiş yeni karesini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Oyuncu ve sunucu İbrahim Büyükak, 2018 yılında çocukluk aşkı Nurdan Beşen ile nikah masasına oturdu. Mutlu bir evlilikleri olan çift, haziran ayında ilk bebeklerini kucağına aldı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden Büyükak, oğlu Aslan Oktay ile çektiği fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri olan İbrahim Büyükak, oğlu Aslan Oktay ile verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.

ibrahim büyükak ve oğlu aslan

İbrahim Büyükak’ın maviş gözlü oğluna “Maşallah” yorumları yağdı. 

Büyükak, karesine; “Ben de küçükken sarışın, mavi gözlüymüşüm” notunu düştü.

ibrahim büyükak ve oğlu aslan

Minik Aslan’ın annesi Nurdan Büyükak’a olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Son olarak Nurdan Büyükak, eşi İbrahim Büyükak ve oğulları Aslan Oktay’ın bu eğlenceli videosunu paylaştı.

Ünlü komedyen ve oyuncu, Büyükak, oğlu Aslan Oktay ile bu eğlenceli karelerini sosyal medya hesabından “Aslan parçasıyla hasret gideriyoruz” notu ile paylaştı.

ibrahim büyükak oğlu Aslan Oktay

Sosyal medyada aktif olan ünlüler arasında yer alan İbrahim Büyükak oğluyla paylaşım yapmaya devam ediyor. Büyükak “Arkadaşlar yeni Batman’den ilk kareler basına yansıdı” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

İbrahim büyükak ve oğlu

Sosyal medya hesabından oğluyla ve babasıyla fotoğrafları paylaşması ise büyük ilgi gördü.

Büyükak, oğlu ve babası ile objektif karşısına geçti. Babası Yusuf Büyükak’ın yanında durup; Aslan Oktay’ı kucağına alarak poz verdi.

ibrahim büyükak oğlu ve babasıyla

38 yaşındaki İbrahim Büyükak’ın “babam ve oğlum” notu ile yayınladığı gönderi çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

BENZERLİKLERİNE YORUM YAĞDI 

Birçok kişi, ünlü oyuncuya; “babanızın kopyasısınız”, “siz aynı baba ama oğlunuz annesi”, “aynı babası”, “Yemin ederim ilk başta babayı uygulama ile yaşlandırılmış İbrahim Büyükak sandım”, “Çok benziyor” gibi yorumlar yaptı.

“EN GÜZEL HEDİYEM”

20 Ağustos 1983 yılında dünyaya gelen oyuncu, yeni yaşını da oğlu Aslan Oktay ile pozlarını paylaşarak kutladı. Instagram’da 999 bin takipçisi bulunan Büyükak, oğluyla pozlarını “En güzel doğum günü hediyem. İyi ki doğdum” notuyla paylaştı. Paylaşımın altına yorum yapan birçok kişi, Aslan Oktay’ı annesine benzetti.

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAĞDIRDI

Oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni gelirken oyuncu Gupse Özay, Onur Buldu, Oğulcan Engin, Burak Aksak, Ezgi Eyüboğlu, Can Bonomo, Murat Boz, Burcu Kara ve Yasemin Sakallıoğlu gibi birçok isimden de yorum geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir