Yaşam

Fenomen Taha Duymaz ölümden döndü! ‘Bıçaklı saldırıya uğradım’

Sosyal medyada çektiği yemek videolarıyla tanınan fenomen Taha Duymaz, geçtiğimiz gün yolda yürürken bıçaklı saldırıya uğradığını açıkladı. Konuşurken gözyaşlarına boğulan Duymaz, “Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım” ifadelerini kullandı.

Evinin mutfağında yemek yaptığı videoları sosyal medya hesabından yayınlayarak büyük bir üne kavuşan fenomen Taha Duymaz, ölümden döndü. Yolda yürürken bıçaklı saldırıya uğrayan Duymaz, Instagram hesabından videolu bir paylaşımda bulunarak olay anını anlattı.

“BENİM NELER ÇEKTİĞİMİ KİMSE BİLMİYOR!”

“Arkadaşlar merhaba, şu anda çok kötüyüm, çok sinirliyim.” diyen ünlü isim gözyaşları içerisinde şu ifadeleri kullandı:

“Kusura bakmayın video çektiğim için ama artık bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil. “Siz benden ne istiyorsunuz gerçekten artık anlamıyorum. Her attığım adımda biri laf atıyor, biri şunu yapıyor, bunu yapıyor. Benim kime ne zararım var biri söylesin. Yıllardır susayım diyorum ama ben artık kaldıramıyorum. Ne zaman dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor. Ben artık çok yoruldum. Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim. Hiçbirinize bir zararım yok. Benim neler çektiğimi hiç kimse bilmiyor. Ben herkesten saklıyorum. Ama artık burama kadar geldi.”

Taha Duymaz

Instagram hesabında 1.2 milyon takipçisi bulunan genç fenomenin paylaşımına takipçileri destek mesajları yağdırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir