Yaşam

Uğur Işılak’tan ‘yalancı gazetecilere’ tokat gibi cevap!

Usta sanatçı Uğur Işılak geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yağ fiyatları ile ilgili bir paylaşım yaptı. Ancak Işılak’ın bu paylaşımı bazı yandaş medya kuruluşları tarafından hedef haline getirildi. Usta isim, hakkında haber yapan fırsatçılara ateş püskürdü.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ülkemizde son bir kaç aydır temel tüketim malzemesi olan yağ fiyatlarındaki fahiş artışlar üzerinden ülke ekonomisi hedef haline getirildi. Hükümetin yatırımsal olarak başlattığı tüm ekonomik paketler ve dünya genelinde devam eden artışlar göz ardı edilerek yapılan bu karalama eylemleri hakkında eski Ak Parti Milletvekili sanatçı Uğur Işılak, videolu bir paylaşım yaptı. Yandaş bir kısım medya kuruluşu, Işılak’ın videosundan “Ekmek herkese yetecekti aslında. Tarlaya karga dadandı, ambara fare, fırına hırsız memlekete harami…” kısmını keserek sanki iktidarı hedef aldığına yönünde algı operasyonu yaptı. Ancak usta isim sosyal medyada yapılan bu algı operasyonuna ilişkin bir açıklama yaparak yandaşlara adeta ‘Osmanlı tokadı’ attı.

Işılak, arabasına benzin almak için gittiği yakıt istasyonunda başından geçenleri ve videonun nasıl kesilerek sözlerinin çarpıtıldığını ifade etti. Usta sanatçı sözlerine bu şekilde devam etti:

Videonun kesilmemiş haliyle tamamını tekrar Twitter hesabından paylaşan Işılak, “Namusu olmayan birkaç gazetecinin kesip biçtiği, fikir fakiri onursuzların fitne için medet umduğu videonun tamamı… İyi seyirler.” cevabını verdi. 

Uğur Işılak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir