Yaşam

Türkan Şoray’dan nostaljik paylaşım! Filiz Akın’dan olay yorum!

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Türkan Şoray 15 yaşlarında çekilmiş olduğu bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Şoray’ın bu paylaşımına ilk yorum Filiz Akın’dan geldi. Nebahat Çehre de Filiz Akın’ın yorumuna işaret ederek paylaşıma kayıtsız kalmadı.

Yaptırdığı estetik operasyonlarla gündeme gelen Yeşilçam’ın Sultan lakaplı güzeli  Türkay Şoray, sosyal medya sayfasından yaptırdığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Türkan Şoray, son olarak yaptığı paylaşımla takipçilerini maziye götürdü.

Yıllar öncesinde çekilmiş olduğu güvercinle olan fotoğrafını “tbt” notuyla paylaştı.

turkan şorayın son hali

Usta oyuncunun paylaşımı takipçilerinden 28 binden fazla beğeni aldı.

FİLİZ AKIN’DAN DİKKAT ÇEKEN YORUM!

Yeşilçam’ın bir diğer başarılı oyuncusu Filiz Akın da meslektaşı ve yakın dostu Türkan Şoray’ın paylaşımına kayıtsız kalmadı.
Akın, Şoray’ın güvercinli pozuna şu yorumda bulundu: “Sultan arkadaşım benim. Elindeki güvercin gibi ürkek, ama çok güçlü bir kadın… Bu resimle barış umudumuza ne güzel mesaj olursun izninle kopyalayıp hikayemde paylaşmak isterdim”

Usta oyuncu Nebahat Çehre ise “Çok güzelsin. Sevgili Filiz, ne güzel tanımlamış; güvercin gibi ürkek ama çok güçlü” ifadelerini kullandı.

Türk sinemasının en güzel kadınlarından biri olan Türkan Şoray, dönemde 20 kilo vererek bambaşka bir görünüme kavuşmuştu. 

turkan şoray son hali

Usta oyuncu,  Fransız askısı yöntemiyle yüzünü gerdirdiği ortaya çıkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir