Yaşam

Tokatlar havada uçuştu! Sevda Demirel Will Smith’e seslendi

Yıllar önce canlı yayında Hande Ataizi’ne attığı tokatla hafızalara kazınan Sevda Demirel, Oscar ödül töreninde Will Smith’in Chris Rock’a attığı tokadı sosyal medya hesabından paylaşarak “Herkes bir gün tokat atacak” şeklinde yorum yaptı.

Bu yıl 94’üncüsü düzenlenen Oscar Ödül Töreni‘nde ünlü aktör Will Smith‘in sunucu Chris Rock‘a sahnede tokat atması damga vurdu. Will Smith, Chris Rock’ın eşi Jada Pinkett Smith‘in saçlarını kazıtmasıyla ilgili yaptığı şakadan rahatsız olmuş ve öfkesine yenik düştü. Bir anda sahneye çıkan ünlü aktör Rock’a tokat atarak “Karımın adını ağzına alma” diye bağırdı.

94. Oscar Ödül Töreni Will Smith ve Chris Rock

Magazin gündemine bomba gibi düşen olayın ardından akıllara yıllar önce Hande Ataizi‘ne tokat atan Sevda Demirel geldi. Hande Ataizi ve Cem Davran’ın sunuculuğunu üstlendiği programa konuk olan Sevda Demirel de canlı yayın sırasında “Ne dedin sen?” diyerek Ataizi’ne tokat atmıştı. 

Hande Ataizi ve Sevda Demirel

İki olay arasında benzerlik olduğunu düşünen Demirel, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Biz Türkler dünyanın en komik milletiyiz yemin ederim. Herkes bir gün tokat atacak” yorumunda bulundu.

Sevda Demirel sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir