Yaşam

Şarkıcı Rober Hatemo’nun babası son yolculuğuna uğurlandı

Ünlü şarkıcı Rober Hatemo’nun babası Şahin Hatemo, hayatını kaybetti. Hatemo düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olan Rober Hatemo’nun babası Şahin Hatemo’dan acı haber geldi. Şahin Hatemo’nun yaşamını yitirdiği öğrenildi.

rober hatemo

Şahin Hatemo için dün saat 14.00’te Bakırköy Surp Asdvadzadzin Ermeni Kilisesi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Şahin Hatemo’nun yakınları katıldı. Taziyeleri kabul eden Rober Hatemo tören boyunca gözyaşı döktü. İlahilerin okunduğu törenin ardından cenaze son yolculuğuna uğurlandı.

“BAŞIMIZ SAĞ OLSUN”

Acı haberi Instagram hesabından duyuran menajer Haluk Şentürk, “Sevgili Rober Hatemo’nun babası, değerli büyüğümüz Şahin Hatemo vefat etmiştir. Hatemo ailesinin acısını paylaşıyoruz. Başımız sağ olsun.” açıklamasını yaptı.

rober hatemo babası vefat etti

“ADIMI VEREN, ADAMLIĞIMI VEREN GİTTİ…”

Aldığı üzücü haberle yıkılan ünlü sanatçı da, “Gitti, adımı veren gitti, adamlığımı veren gitti, ömrümün bir yarısı saatini bana bıraktı da kendi gitti. Babam gitti…” ifadelerini yayınladı.

Takipçileri başsağlığı mesajlarıyla Rober Hatemo’ya destek oldu.

“ÇOK PİŞMANIM”

Öte yandan Rober Hatemo, daha önce müzik kariyeri ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Dedesinin kendisinde çok özel bir yeri olduğunu belirten Hatemo, “Dedemle arkadaştık, çocukken de beni gezdirirdi büyüdüğümde de gezdirdi. Başka türlü bir baba modeli oldu bana. Müzikle ilgili çok doldurdu beni. Ölmesine yakın hastalandığı dönemde ben çok büyük bir aşk yaşıyordum, çok gençtim çok pişmanım.” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir