Yaşam

Mehmet Dinçerler’le nişanlanan Hadise’den romantik poz!

Aile şirketine ait borçları nedeniyle gündeme gelen Mehmet Dinçerler dün akşam şarkıcı Hadise’yi istemeye gitmişti. Şarkıcı Hadise hafta sonu nişanlısıyla ilk kez fotoğrafını yayınladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Mehmet Dinçerler ile evlilik kararı alan Hadise Türk adetlerine uygun şekilde tüm adımları gerçekleştiriyor. Dün yaşanana kız isteme töreni sonrası Hadise parmağına nişan yüzüğünü taktı. 

hadise ve yüzüğü

Babası Burhan Dinçerler, annesi Nezihe Dinçerler ve ablalarıyla birlikte Hadise’nin Göktürk’teki evine giden Mehmet Dinçerler, hiçbir detayı atlamadı. Takvim’in haberine göre; Dinçerler, Hadise’yi Belçika’dan gelen annesi Gülnihal Açıkgöz’den istedi.

hadisenin nişan fotoğrafı

Önceki gün konser veren Hadise, sahnesinde büyük bir sürpriz yaptı. Kendisini ön sıradan izleyen sevgilisinin gözüne bakarak “Bu şarkıyı sevgilim için söylemek istiyorum. Geçenlerde çaktırmadan arabada prova yaptım. Belki anlamışsındır. Anlamadın mı? Çok güzel bir şarkı, çok seviyorum. Bu sana gelsin sevdiğim” diyen Hadise, şarkı okumaya başladı. Bu esnada da arkasındaki ekranda nişan fotoğrafları yer aldı.

HADİSE VE NİŞANLISINDAN HAFTA SONU YENİ BİR KARE GELDİ:

Mehmet Dinçerler ve Hadise

FOTOĞRAF YASAĞI KOYMUŞTU!

Bu arada törenle ilgili her detayı büyük bir titizlikle hazırlatan güzel popçu, tüm çalışanlara da gizlilik anlaşması imzalattı.

mehmet dinçerler ve annesi

Anlaşmaya göre; hiçbir çalışan çok merak edilen bu özel günle ilgili sosyal medyada kesinlikle fotoğraf paylaşmayacak ve hiçbir bilgiyi dışarı sızdırmayacak.

Bu kuralı ihlal eden olursa da Hadise, yüklü miktarda tazminat alma hakkını elinde bulunduracak.

hadise ve nişanlısı

MİSAFİRLERİ DIŞARIDA AĞIRLAMIŞTI!

Hadise ile Mehmet Dinçerler, Belçika’dan gelen misafirleri Etiler’deki bir restoranda  ağırladı. Gecenin sonunda mekandan el ele çıkan Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, suskunluklarını korudu.  Muhabirler Hadise’ye “Konuşmama sebebiniz nedir? Mehmet Bey mi yasakladı?” diye sordu. Ünlü popçu bindiği aracın içinden gülerek “Yok öyle bir şey” dedi. 

Haberi gören Hadise’nin hayranları Belçika’dan gelen misafirleri evinde ağırlamak yerine dışarıyı tercih etmesini ayıpladı. 

SEVGİLİLER GÜNÜ PAYLAŞIMI!

Ünlü şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler’le sık sık magazin gündeminde yer almıştı. İlk olarak Mehmet Dinçerler’in borç batağında olduğu söylentileri ile haberlere çıkan çift sonrasında evlilik teklifiyle çok konuşulmuştu.

Yüzüğün fiyatı, Mehmet Dinçerler’in hesabının çalınması derken sık sık adlarından söz ettiren çift, şimdi ise Hadise’nin paylaşımıyla gündem oldu. Sevgililer Günü’nü bekleyemeyen şarkıcı, sosyal medya hesabında romantik bir paylaşımda bulundu.

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçeler ile fotoğrafını “Her gün benim sevgilim olduğun halde neden sevgililer gününü bekleyeyim” notuyla paylaştı.

TEK TAŞINA EL KONULABİLİR!

Hadise’ye yaptığı evlilik teklifiyle çok konuşulan Mehmet Dinçerler’in iş hayatında sıkıntılı günler yaşadığı iddia edilmişti. Mehmet Dinçerler’in müstakbel eşine aldığı yüzük aileyi karıştırdı. 40 bin dolar değerinde bir tektaşla evlilik teklifi alan ünlü şarkıcının, nişanlısının borçları yüzünden canının sıkıldığı iddia edilmişti. Üç şirketin yönetim ve denetim yetkisi, mahkemenin atadığı kayyuma verildi.

hadisenin olay olan yüzüğü

AMCASININ AVUKATI KONUŞTU

Mehmet Dinçerler’e, şirketin kurucu ortağı olan amcasının avukatı, “40 bin dolarlık yüzük alacağına borcunu ödesin. Alacaklılar zarara uğratılıyor.” sözleriyle tepki göstermişti.

İş insanının, “Şahsım ve şirketimin borcu yoktur.” sözlerinin ardından Dinçerler’in amcasının avukatı Hicran Akkaya Şenoğlu, açıklama yaptı.  “Söylemezsem Olmaz” adlı programda konuşan Şenoğlu, borcun Mehmet Dinçerler’e ait olduğunu savundu.

mehmet dinçerler

Avukat Şenoğlu, konuyla alakalı, “Mehmet Dinçerler, amcasının evini sattırdı. Kendisi borçludur. Taksitleri ödemedi ama borçlarını bilmiyor. ‘Muhammet’ olan adını ‘Mehmet’ olarak değiştirdi. En son aşamada Hadise’ye aldığı yüzüğe el konulabilir…” dedi.

MEHMET DİNÇERLER AÇIKLAMA YAPMIŞTI

İş hayatında zor günler geçirdiği konuşulan Mehmet Dinçerler’den açıklama geldi. Kimseye borcu olmadığını söyleyen Dinçerler şu mesajı paylaştı:

“Çocukluğumdan beri ticaretin içerisinde yer almış ve sonsuz deneyimler edinmiş bir ailede yetişmiş bir genç olarak iş hayatına dair öğrendiğim en temel değer, iş ahlakından asla ödün vermemektir. Ne yazık ki babam Burhan Dinçerler ve abisi Mehmet Dinçerler’in ortak oldukları Hacı Sayid Gıda San. Tic. A.Ş. ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte bir kısım banka borçlarına ailesine ve soyadına karşı kendisini sorumlu hisseden her evlat gibi hiçbir ticari yükümlülüğüm olmamasına rağmen maalesef kefil olmuştum. Bu sebeple borçların yapılandırılması için Hacı Sayid’in konkordato talebinde bulunması ile birlikte bir kısım kefaletlerimiz sebebiyle, yatırımcılarımızı ve çalışanlarımızı koruma altına almak amacıyla, şirketimiz de 2019 senesinde konkordato sürecine girmek zorunda kalmıştır.

Ben şahsım ve şirketim olarak onaylanan bütün ödeme takvimine uymuş olup bir tane dahi takibe alınmış borcum bulunmamaktadır. Ayrıca 2021 senesinde şirketimin ve şahsımın kefaleti bulunan borçların (şahsım ve şirketimin borcu olmamasına rağmen) neredeyse hepsini kapattık. Haberlere konu olan ödenmeyen borçlarla veya şirketle aile bağları dışında hiçbir zaman ortaklığım olmamıştır.

Hadise ve Mehmet Dinçerler

“23 YAŞIMDAN BERİ TİCARET YAPIYORUM”

Ben bugüne kadar evlat olarak üstüme düşeni yaptığıma inanıyorum ve bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağım; yalnız, şirketler tamamen tüzel kişiliktir ve kimsenin borcu kimseyi bağlamaz. Bugün gelinen süreç tabi ki üzücüdür, bu üzücü olay üzerinden magazin üretmek ve haksız itibar suikastı yapmak eminim hiçbir ahlaka yakışmaz…

23 yaşında başladığım ticaret hayatım, bugün binlerce insanın ekmek yediği bir işletmeye dönüştü ve bunu on binlere taşımak en büyük arzum ve hedefimdir.”

AYRILIK HABERLERİ GÜNDEME GELMİŞTİ!

Hadise, geçtiğimiz günlerde evlenme teklifi aldığı sevgilisi Mehmet Dinçerler’i sosyal medyada takipten çıktı. Bu gelişme ‘Ayrıldılar mı?’ sorusunu gündeme getirdi. Dinçerler’in sosyal medya hesabının kapalı olması da kafaları karıştırdı. Hadise’nin evlilik teklifinde hediye aldığı 3 milyonluk tektaşının ise Dinçerler Ailesi’nde krize neden olmuş, iflas davasında konu edilmişti. 

Hadise, damat adayı Mehmet Dinçerler’i Instagram hesabından takipten çıktı. Bu adımı fark eden takipçiler, “acaba ayrıldılar mı” sorusunu gündeme getirdi.

Yaşanan bu gelişmeden sonra ‘ilişkilerinde sıkıntı mı var?’ soruları magazin gündemini meşgul etti. Ancak Mehmet Dinçerler’in hesabını kapattığı ortaya çıktı.

 

MEHMET DİNÇERLER’İN KARDEŞİNİN DÜĞÜNÜNDE AİLEYE GİRDİ!

Ünlü şarkıcı Hadise nihayet aradığı mutluluğu buldu. Geçtiğimiz gün Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul etmiş ve sevgilisinin kardeşinin gelinlikle, davul zurna eşliğinde evden çıkışını müstakbel kayınvalidesiyle yan yana izlemişti ve bir hayli eğlenmişti.

Hafta sonu da Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin düğününe katılan Hadise, görümcesiyle birlikte kendi şarkısı eşliğinde karşılıklı oynadı.

Kendi şarkılarında dans eden Hadise, düğünün sonunda çekilen aile fotoğrafında da yer aldı.

Hadise ile Mehmet Dinçerler evlilik kararı aldı. Hadise, parmağındaki yüzüğü gösteren bir video ile Dinçerler ile evlilik kararı aldıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Hadise, yayınladığı videoya “Bizim bölümümüz başlasın” notunu düştü. Hadise’nin paylaşımı kısa sürede yüz binlerce beğeni aldı. Güzel şarkıcının videosuna Seda Sayan, Burcu Esmersoy, Demet Şener gibi ünlü isimler de yorum yaptı.

Hadise, söz konusu görüntüleri Instagram hikayeler bölümünden ise “Evet dedim” notuyla paylaştı.

KAYINVALİDESİYLE BULUŞTU!

Önceki gün sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul eden Hadise, bugün müstakbel kayınvalidesiyle yan yana eğlendi. Güzel şarkıcı, istenmeyen gelin iddialarına son vermiş oldu. Gelinin davul zurna eşliğinden evden çıkışını sevgilisi ve müstakbel kayınvalidesiyle yan yana izleyen Hadise, bir hayli eğlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir