Yaşam

Kraliçe II. Elizabeth’in bulaşık tutkusu herkesi şaşırttı! Bulaşık deterjanı markası çıkardı

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, “Sahil yürüyüşü kokusu” taşıdığı belirtilen yeni bir bulaşık deterjanı markası çıkardı. Kraliçe, her bir ürünün şişesi için 15 sterlin kazanacak.

Son dönemlerde yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündemden düşmeyen İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, işlerine bir yenisini daha ekledi.  Temizlik malzemeleri üreten Norfolk Natural Living şirketiyle birlikte hazırlanan yeni bir bulaşık deterjanı çıkaran Kraliçe, deterjanların bir şişesinden 15 sterlin yani yaklaşık 294 TL kazanacak.

Kraliçe II. Elizabeth

Bulaşık yıkamayı seven 95 yaşındaki Kraliçe, işi daha keyifli hale getirmek için “doğal” içerikli bir bulaşık deterjanı çıkararak Norfolk’taki evinde yer alan hediyelik eşya dükkanında satışa sunacak. 

Kraliçe II. Elizabeth bulaşık makinesi deterjanı markası çıkardı

“Sahil yürüyüşlerinin kokusunu” taşıyan 500 ml’lik şişelerde satılan deterjanların üzerinde ise kraliyet ailesinin Sandringham Malikanesi‘nin logosu yer alıyor. Yoğun ilgi gören deterjanın etiketinde “Çevremizi korumaya yönelik ortak tutkudan esinlenerek, en iyi botanik malzemelerini kullanarak mülkten sadece 16 km uzakta kendi bulaşık deterjanımızı üretmek için Norfolk Natural Living’le işbirliği yaptık.” şeklinde bir açıklama da bulunuyor.

Kraliçe II. Elizabeth

Eski bir Kraliyet çalışanı olan Paul Burrel, 2020 yılında konuk olduğu The Secret adlı podcast programında Kraliçe’nin bulaşık yıkamayı çok sevdiğini açıklamıştı.

Paul Burrel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir