Yaşam

Gönül Dağı’nın Meryem’i Sevilay Gültekin paylaşımı ile sosyal medyayı salladı!

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi Gönül Dağı, oyuncularının özel yaşamları ile de oldukça dikkat çekiyor. Dizide Meryem karakteri ile izleyici karşısına çıkan güzel oyuncu Sevilay Gültekin, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gündeme bomba gibi düştü. Sevilay Gültekin’in paylaşımı takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Nazlı Pınar Kaya gibi isimleri bir araya getiren ve yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği TRT1 ekranlarının sevilen yapımı Gönül Dağı dizisi oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Gönül Dağı’nda Hüseyin Sevimli’nin hayat verdiği Rıfat karakteri ile Sevilay Gültekin’in canlandırdığı Meryem’in aşkı izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Gözlerinin açılmasının ardından Rıfat’a soğuk davranması ile seyirciyi kızdıran Meryem’in tavırlarının da değişip değişmeyeceği merak konusu oldu.

 

Gültekin’in sosyal medya paylaşımları gündeme sık sık gündeme geliyor. Kızıl saçları, çilleri ve güzelliği ile diziden oldukça farklı görünen Gültekin, hayranlarının beğenisini kazanıyor.

Instagram’da 40 bine yakın takipçisi olan Gültekin’in son pozları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları “Rıfat’a yanlış yaptın”, Kırmızılı güzellik”, “Gözlerin çok güzel”, ‘”Rıfat’ı üzme Meryem”, “Her halin başka güzel”, “Bu nasıl güzellik” gibi yorumlarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir