Yaşam

Arif Verimli’den zehir zemberek sözler! ‘Müge Anlı’nın benim için kıymeti yok’

Ekranların sevilen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının doktorlarından biri olan Prof. Dr. Arif Verimli, 14 yılın ardından ani bir şekilde Müge Anlı’ya veda etmişti. Programdan ayrılmasının ardından Yasemin Özçelik’in YouTube programına katılan Verimli, Müge Anlı ve Şevki Sözen’le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun yıllar danışman olarak yer alan Prof. Dr. Arif Verimli, geçtiğimiz yıl ani bir karar alarak programa veda ettiğini duyurmuştu. Prof. Dr. Şevki Sözen ile anlaşmazlık yaşadığı için ayrılık kararı aldığı konuşulan Verimli, “Kimseye kırgın değilim” diyerek sosyal medya hesabından uzun bir açıklama metni yayınlamıştı. 

Prof. Dr. Arif Verimli

“BOZULDUM VE ÇIKTIM GİTTİM”

Bu açıklamayla beraber sessiz sedasız Müge Anlı’ya veda eden Verimli, yaşananların ardından Yasemin Özçelik’in Youtube programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Verimli “Kimseye kırgın mısınız?” sorusuna “Evet kırgınım.” diyerek şu ifadeleri kullandı:

“Bir konu var her konuda uzmanlaşmış insanlar var. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili oturur da ahkam keserse ne yaparsınız? Ben de buna bozuldum. Ve Müge’nin de bu hareketi destekleyen arka çıkan hareketine bozuldum ve çıktım gittim.”

“İKİSİNİN DE KIYMETİ YOK!”

Verimli, Şevki Sözen’in kendi alanıyla ilgili konulara müdahale etmesi hakkında da “Şevki Bey, biraz değil her gün alanıma giriyor. Rica ettik, tartıştık. Hiç dinlemedi arkadaşımız.” dedi. Kırgınlığını her fırsatta dile getiren Verimli, Yasemin Özçelik’in “Daha çok kırgın olduğunuz kişi Müge Anlı mı Şevki Sözen mi?” sorusuna “Valla ikisinin de kıymeti yok benim için.” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Prof. Dr. Arif Verimli

ESRA EROL’LA EL SIKIŞTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ!

14 yıl boyunca Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla izleyenlerin karşısına çıkan Prof. Dr. Arif Verimli, Müge Anlı’dan ayrılarak herkesi şaşırtmıştı. Son dönemlerde sosyal medya hesabını sıklıkla kullanmaya başlayan Verimli’nin Şevki Sözen ile yaşadığı tartışma sebebiyle Müge Anlı’dan ayrıldığı iddia edilmişti.

Ancak ünlü doktorun sosyal medya hesabından Esra Erol ile ilgili yaptığı paylaşım takipçilerini şaşırttı. “Yeni işim hayırlı olsun o zaman” notunu düşerek paylaşımda bulunan Verimli’nin bu hareketi Müge Anlı ile aralarında sorun olduğu şüphelerini kuvvetlendirdi. 

Esra Erol ve Müge Anlı arasındaki rekabetin farkında olan sosyal medya kullanıcıları “Olay Şevki Hoca değil Müge Anlı ile kavgasıydı bence” şeklinde yorumlarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir