Yaşam

Voleybolcu Zehra Güneş’ten yürek burkan açıklama: “Hayat bize çorba yapıp elimize çatal verdi”

Mehmet Demirkol’un Youtube kanalına konuk olan VakıfBank SK ve Türkiye kadın millî voleybol takımı oyuncusu Zehra Güneş, sözleriyle tebessüm ettirirken bir taraftan da yürek burktu.

Milli voleybolcu güzel Zehra Güneş, Mehmet Demirkol’un Youtube kanalına konuk oldu. Eğlenceli cevapları ve samimi duruşuyla seyircilerin beğenisini kazandı. Gerek sorulara verdiği cevaplarla, gerek sorduğu sorularla izleyenleri kahkahaya boğarken, aynı anda yüreklere dokunan cevapları takipçilerini şaşırttı.

zehra güneş açıklaması

“SEFO OLUR, NASIL OLURSA OLSUN”

Ünlü voleybolcu, programda verdiği cevaplar arasında “Playlistinin ilk sırasında hangi şarkı var” sorusuna verdiği yanıtla izleyenlerin tebessüm sebebi oldu. 
Sefo şarkılarına karşı sevgisini belirten Güneş, “Sefo olur nasıl olursa olsun” yanıtını verdi. Kahkahalar eşliğinde eğlenceli cevaplarına devam eden Güneş, “Dönem dönem değişiyor sahiden. Sefo günlerim, özel günlerim şeklinde gidiyor.” şeklinde ifade etti. 

“YAŞAM BİZE ÇORBA YAPIP, ELİMİZE ÇATAL VERDİ” 

Sorulan soruları büyük bir içtenlikle ve samimiyetle yanıtlayan Zehra Güneş, Mehmet Demirkol tarafından sorulan “Hayatını bir duvar yazısıyla özetlesen hangisini seçerdin?” sorusuna, “Yaşam bize çorba yapıp elimize çatal verdi.” yanıtıyla karşılık verdi. Akıllarda soru işareti bırakırken izleyenlerin yüreğini burkan bu cevabıyla ilgi toplarken, sosyal medya hesabında takipçi sayısı artış gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir