Yaşam

Süheyl Uygur ölümden döndü! Süt Kardeşler turnesinde…

Ünlü tiyatrocu Süheyl Uygur, “Süt Kardeşler” oyunu için çıktığı Karadeniz turnesinde ölümden döndü. Provalar sırasında üzerine dekorun önündeki koltukta oturan Uygur, az daha büyük panonun altında kalıyordu.

Türk Tiyatrosu’nun değerli isimlerinden Nejat Uygur tarafından tiyatro sahnelerine taşınan “Süt Kardeşler” oyunu, Süheyl Uygur ve Behzat Uygur‘un yorumuyla yeniden tiyatro severlerle buluşuyor.

Süt Kardeşler

Karadeniz turnesine çıkan ünlü kardeşler, bir süredir Merzifon, Samsun, Amasya, Ordu, Rize, Gümüşhane ve Trabzon gibi birçok şehirde sahne alıyor. Gittikleri her yerde kapalı gişe oynayan ekip, sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunmayı da ihmal etmiyor.

Süheyl Uygur ve Behzat Uygur

Renkli anlara ev sahipliği yapan turnenin başrol oyuncusu Süheyl Uygur, geçtiğimiz günlerde oyuna hazırlık yapılırken ölümden döndü. Dekorun önündeki koltukta oturan ünlü tiyatrocu bir anda dekorun devrilmesiyle hayatının şokunu yaşadı. Büyük panonun altında kalmaktan son anda kurtulan Uygur’a sevenleri “Nazara geldi” gibi yorumlarda bulundu. 

Süt Kardeşler oyunu Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir