Yaşam

Oscar Töreni’nde Will Smith skandalı! Ünlü komedyeni yumrukladı

94’üncü Oscar Ödülleri’nde ödüller sahiplerini bulurken Will Smith ile komedyen Chris Rock arasında yaşananlar geceye damgasını vurdu. Will Smith, saç dökülme hastalığı olan eşiyle alay ettiği iddiasıyla ünlü komedyen Chris Rock’ı yumrukladı. Salondakiler yaşananları şov zannetse de gerçek ortaya çıktı.

Dünya sinema tarihinin en önemli gecelerinden biri olan Oscar Ödülleri’nin bu sene 94.sü gerçekleştirildi. Ödüller sahiplerini bulurken geceye Will Smith‘in komedyen Chris Rock‘ı, yumruklaması damga vurdu. Eşiyle dalga geçtiği gerekçesi üzerine sinirlenip sahneye çıkan Smith, ünlü komedyeni “Karımın adını ağzına alma” diyerek yumrukladı. Dünya gündemini çalkalayan bu olayın şovdan ibaret olduğu düşünülürken yaşananların gerçekliği ortaya çıktı.

94.sü düzenlenen Oscar Ödülleri töreninde birçok isim ödüllerini alırken En İyi Erken Oyuncu Ödülüne King Richard filminde büyük bir başarı gösteren Will Smith’in layık görüldü.

94. oscar ödülleri

TÖRENDE BÜYÜK SKANDAL

Törende ödülü vermek için sahneye çıkan Chris Rock‘ın Smith’in karısı hakkında söyledikleri ortamda gerginlik oluşturdu.

Will Smith

Smith’in sinirlenip ünlü komedyeni yumruklamasıyla salonda kahkaha tufanı koptu. Gecede çok konuşulan bu olay konuklar tarafından şaka zannedilirken yaşananların gerçek olduğu ortaya çıktı.

Chris Rock

HERKES KURGU SANDI AMA GERÇEK ÇIKTI

Ödül töreninde bulunanlar yaşananların şov olduğunu düşündü. Ancak gerçek ortaya çıktı. Chris Rock ve reji ekibinin soğukkanlılıkla programı devam ettirdiği, yaşanan olayın şovun bir parçası olmadığı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir